Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima!
Moje ime je Nikola. Imam 35 godina. Bavim se poljoprivredom na nekih 20 hektara,od ratarskih kultura imam kukuruz,ječam,ovas(zob),
tritikal,ljuljeve,lucerku tj.ono što mi treba za ishranu životinja koje držim,a to su krave i junad oko 25 komada zajedno,krmače nekih 5-6 komada,ovce nekih 60-70 komada,od mehanizacije imam skoro sve što mi treba,tri traktora snage 60,70 i 90 konjskih snaga,ovaj zadnji sa prednjim pogonom.
Bavim se rekreativno sportom(futsal),volim brzinu i vozim motor.
Još imam i vinograd nekih 500 čokota(rajnski rizling,šardone,pinot,muškat...).
Samo da mi je vremena i još par ruka i noga,pa bi si okačio još koju obavezu...
 
evo mene po pravilu. suprug i ja bili smo u radnom odnosu do rata. pa sve je propalo. ono sto sto smo nasledili od dede i pradede trudimo se da sacuvamo za dece i nadamo se za unuke.ali se bojimo da necemo uspeti.25 hektara za nas je bogatstvo a za drzavu mi smo hobi proizvodjaci.kuda vodi ova politika.ulozimo nase rezerve a najzad nam ostaje minus nula...koristimo savremenu tehnologiju ali izgleda uzalud je sve .trazimo izlaz iz labirinta...
 
pozdrav svima
ja sam Goran,imam 28 godina i bavim se poljoprivredom na nekih 40 kj. radim sve i svašta ali akcenat stavljam na voćarstvo nebi li i ja nekad postao neki igrač u svetu voćarsva.
 
Dobro nam dosao Srdjane :ppozdrav: iz Sibaca. Naravno pozdrav i ostalim novim clanovima foruma, dobro nam dosli. :ppozdrav: :veseljak:: ::spreman na sve::
Kovacevic Srdjan je napisao(la):
Pozdrav za sve na forumu.
Evo da se i ja predstavim zovem se Kovačević Srđan iz Golubinaca. Bavim se poljoprivredom, ratarstvo i usluge.Obrađujem oko 100ha -kukuruz,suncokret i šećerna repa ::vadjenje_repe::
Od mašina imam:traktori-IMT 539,torpedo 75x2kom,90x3kom,RX-170,
Kombajni- Deutz-fahr 4065hts toplliner 5,40m
Claas MEGA 204 dominator 5,10m
Prikolice,plugovi,tanjirača,spremači,krunjači,linija za š.repu,kamion i prikolicu Fap16-20, prskalica,špartači, itd...
 
nicolai je napisao(la):
Pozdrav svima!
Moje ime je Nikola. Imam 35 godina. Bavim se poljoprivredom na nekih 20 hektara,od ratarskih kultura imam kukuruz,ječam,ovas(zob),
tritikal,ljuljeve,lucerku tj.ono što mi treba za ishranu životinja koje držim,a to su krave i junad oko 25 komada zajedno,krmače nekih 5-6 komada,ovce nekih 60-70 komada,od mehanizacije imam skoro sve što mi treba,tri traktora snage 60,70 i 90 konjskih snaga,ovaj zadnji sa prednjim pogonom.
Bavim se rekreativno sportom(futsal),volim brzinu i vozim motor.
Još imam i vinograd nekih 500 čokota(rajnski rizling,šardone,pinot,muškat...).
Samo da mi je vremena i još par ruka i noga,pa bi si okačio još koju obavezu...
pozdrav i dobro nam dosli :ppozdrav:
 
goxy je napisao(la):
pozdrav svima
ja sam Goran,imam 28 godina i bavim se poljoprivredom na nekih 40 kj. radim sve i svašta ali akcenat stavljam na voćarstvo nebi li i ja nekad postao neki igrač u svetu voćarsva.
Baca dobro dosao.Sto je lepo videti jos jednog clana iz Golubinaca.Sada ce biti jos zanimljivije :haha:
A pozdrav i za sve nove clanove i dobro dosli :ppozdrav:
 
Pozdrav svima.
Novi sam na forumu...
Zovem se Zvonimir,obradujem 50h zemlje od cega ima 3.5hektara vocnjaka sljive.
U temi o sebi sam napisao sta imamo od strojeva,tj vecinu.
Imam 22godine i bavim se iskljucivo sa tim poslom na selu.
 
pozdrav svima, zovu me Raša,inče sam iz Nikinaca kod Rume,orum je super, bavim se poljoprivredom, novi sam na forumu a i u poljoprivredi, imam 10 ha zemlje,svaštarim pa tražim nove ideje.molio bih forumaše ako neko zna za jednoreni berač zmaj, ko ima na prodaju da mi javi, do nekih 2500 eura. pozdrav još jednom pa se čujemo
 
pozdrav Torpedo, hvala na ponudi, moraš da me uveriš da je SIP bolji od zmaja, a ja sam za više za varijantu, domaće je domaće
 
Dobro dosli svi Farmeri..... :D..... :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1268502958[/time]
_________________________________________________
vidi u oglasima ili u temi "beraci" :ppozdrav:
 
dobro vece svima :D ... nov sam na forumu i eto red je da vas pozdravim ... nadam se da ce ovo biti lepo druzenje, pametno utroseno vreme i edukativno ... ono sto sam do sada video na forumu mi se svidja i mislim da je isti jako dobro zamisljen ... svidja mi se .... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh