Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala! I komsijama i drugima! :ppozdrav:
 
pozdrav svima, odgajivac sam kunica rase panonski beli i ovde sam radi druzenja i razmene iskustava jer sam pocetnik.
 
Pozdrav svvima ,uzgajam lavandu ,od proleca povecavam povrsine pa ako nekog nesto zanima vezano za ovu temu pokusacu pomoci ,a sto neznam pitacu vas. u to ime ziveli
 
Novi sam clan, pa kako je red da se predstavim. Iz sombora sam i poljoprivredom se bavim na manjoj nasledjenoj povrsini- oko 1 ha. Uvek sam zainteresovan za razmenu iskustava, jer najskuplja skola je ucenje na sopstvenim greskama. Ako nekom pomogne nesto od mojih iskustava - super. Sejao sam vec ranjije kukuruz kokicar a kod Vas sam naisao na lepu druzinu koja se time bavi i iznosi svoja iskustvaImam i ja neka svoja ali se uvek moze nauciti nesto novo.Pozdrav svima!
 
E ovako Ja sam Aleksandar(Zeka ili Zec) iz Novog Beceja. Sa ocem se bavimo Uslugama(Kombajniranjem, Presovanjem i kosenjem deteline).... Bavimo se 70% prozvodnjim deteline(lucerke) ujedno i prodajom iste....Obradjujemo oko 20ha..... nije mnogo al se iskoriscava maximalno!!! Posedujemo ZMAJ 161(adapteri za sve usluge),Belarus 80.1 (jes mator al Radi za sve pare),Univerzal 45,IMT 533,Welger AP51(trenutno u kupovini jos jedne,naj verovatnije AP53),Berac ZMAJ214 itd.....slike i snimke cu uskoro postaviti......Nadam se da ste zadovoljni Cheesy
 
E, ovako pozdravljam sve evo i mene na ovim stranicama.pa odma imam pitanje posto nisam bas obavesten o tome sto me interesuje.ali stacu moram se boriti ali da vas nedavim sa tim samo zelim da mi neko kaze ,dali moze direktna setva paprike na njivu sorta slonovo uvo unapred hvala.

Dobro došao na Poljoinfo forum. Pitanje o paprici treba da postaviš u odgovarajućoj temi u delu povrtarstvo.
 
pozdrav iz skoplja
Ja sam transtar i zivim u kucu al nemam zemlje za obradzivanje samo cuvam zivinu i svake godine po dve svinje.
 
Pozdrav :cao: iz istocne Srbije. Radim Poljoprivredu iz hobija, i veoma uzivam u tome. Mlad sam, a na dalje planiram da se aktivno bavim vocarstvom, stoga sam voljan da sa svima podelim znanje iz ove grane poljoprivrede. Nadam se uspesnoj saradnji sa svima ovde. :cao:
 
Naravno Bobe neka da bog da nas bude jos ..... iz cuvene Paorske(Vranjevacko-Ljutovacke) ulice S.P ...... :D ::svaka cast::
 
e momci kako da ubacim moj licni snimak a ne sa you tube..... vidim moze slika a ne znam kako snimak .....
 
KishRobert je napisao(la):
sao vranjevo i zapadno ljutovo!
:haha:
A jevrejska cetvrt,a digitroni.....zasto ih zapostavljas @Kish R.?? :haha: :haha: To je specificna ulica i cuvena po mnogo cemu,izmedju ostalog po broju vrednih poljoprivrednika!!Izvinjavam se zbog :off_topic: Pozdrav svima. :cao: :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh