Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav za sve nove clanove i clanice! :cao:
 
Moje izvinjenje.Zovem se Nikola imam 34 godine,po zanimanju sam Veterinar,radim terensku veterinu volim selo i to je razlog prijavljivanja vasem forumu.
 
Zdravo svima moje ime je Zoran erdeljan ja sam iz sakula,malo se mucim sa ovim stvarcicama oko podesavanja itd itd kada bi mi malo pomogli bio bih vam mnogo zahvalan. :udri:
 
torpedo je napisao(la):
Dobrodosla i svaka cast na predstavljanju. Odgovara tvom niku. :haha: :haha: :ppozdrav:
Delim misljenje,i takodje zelim dobrodoslicu. :cao: :cvetic: :haha:
Post je spojen: [time]1268220148[/time]
_________________________________________________
Selo Sakule,a u Banatu!!Dobro dosao... :cao: :cao:
p.s.za pomoc ne brini,tu su moderatori,a i ostali clanovi.Samo reci gde zapinje.Da podmazemo :haha: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
neznam kako da postavim sliku kao sto si ti ubacio ovog JOHN DEERA ispod imena
HVALA ZA DOBRO DOSLICU :cao:
 
imas ono ubaici sliku ides tu choose file odaberes sliku iz kompa upload now sacekas i izbaciti jedan link i ga kopiras i ubacis ovde !
 
HVALA HVALA :cao: Sefkerinac kako da ubacim nesto kao sto je ovaj tvoj LALA na ludaji
Post je spojen: [time]1268225938[/time]
_________________________________________________
Lala iz Banata je napisao(la):
Ehej, jos jedan komsa. Pozdrav za Sakule!


Euspeo sam hvala
 
Pozdrav svima! Ja sam Ivan iz okoline Kragijevca. Inace student Fakulteta veterinarske medicine. Inace kod kuce bavim se ovcarstvom. Imam oko 30 tak grla ugl. Virtemberg rase. Veliki uspeh i napredak svim ovcarima zelim! :cao:
 
pozdrav @Ivane imam jedno... pitanje kako nabavljas grla ..... i dali si maticna i koja cena:haha:
 
Poceo sam da se bavim ovcarstvom jos 2002. kad sam kupio 3 ž grla i 1 m od jednog coveka iz okoline kragujevca, tzv. farma ovaca KOMPAS. Mozda si cuo? od tad ostavljam samo od mojih i ne kupujem vise, u stvari samo menjam, tj. kupujem ovnove. pre sam maticio, pa kad sam video da od toga nema nista, vise ne maticim, vise mi uzmu, nego sto dobijem. Pa cu sad poceti da ukrstam sa TEXELOM da bih jos poboljsao mesnatost i tako. sta ti imas, koju rasu drzis? pozz iz Kragujevca!
 
Pozdrav svima! zovem se Boris iz slavonije sam bavim se isključivo ratarstvom obrađujem oko 150 ha zemlje :cool:
 
POZDRAV, zovem se Zeljko, iz Kucure, obradjujem oko 4.50kj. inace u planu mi je da rasprodam kerove i kupim jos 400 kj, i da krenem polako,pozzzz svima,nadam se dobroj saradnji, ::samo odmor:: :osmeh:
 
poazdrav svim!
ja sam Tiberiju iz Uzdina. bavim se poljoprivredom 15. godina! imam nekih 40ha obradive povrsine!
 
:ppozdrav: Pozdrav svima, ja sam Pero iz Indjije i nadam se da ću najzad uspeti da se valjano predstavim, pošto baš i nisam vičan radu sa računarom. Forum mi se dopada , teme takodje a objašnjenja i saveti pogotovo
 
Cao, ja sam Sava Milivojev (po porodicnom nadimku poznatiji kao Čonka) iz sela Aleksandrovo, koje se negada zvalo Velike Livade u opstini Nova Crnja uz samu granicu sa Republikom Rumunijom. Radimo oko 200 ha sopstvene zemlje, imamo svoju firmu koja se zove DRAGOLj d.o.o. i svoje kooperante sa kojima ukupno imamo oko 2000 ha. Najvise na nasim poljima sejemo psenicu i suncokret. Vise o nama mozete pogledati na http://www.dragolj.net
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh