Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma nema nikakve veze sto si musliman ovde su svi dobro dosli,tako da mislim da cemo se lepo druziti.
 
pozdrav svim novim istarim clanovima koliko sam tema procitao na forumu jos ni na jednu sa nacionalnim motivima nisam naisao sto je zvaku pohvalu
 
@merfin

Na ovom forumu ne želimo spominjati ono što nas je razdvojilo, nego samo ono što nas može približiti jedne drugima.
Iz tog razloga nemoj razmišljati da li će tebe neko ovde prihvatiti, ili neće, nego se slobodno uključi u sve diskusije na forumu, koje te interesuju. :ppozdrav:
 
Pozdrav za sve na forumu.
Evo da se i ja predstavim zovem se Kovačević Srđan iz Golubinaca. Bavim se poljoprivredom, ratarstvo i usluge.Obrađujem oko 100ha -kukuruz,suncokret i šećerna repa ::vadjenje_repe::
Od mašina imam:traktori-IMT 539,torpedo 75x2kom,90x3kom,RX-170,
Kombajni- Deutz-fahr 4065hts toplliner 5,40m
Claas MEGA 204 dominator 5,10m
Prikolice,plugovi,tanjirača,spremači,krunjači,linija za š.repu,kamion i prikolicu Fap16-20, prskalica,špartači, itd...
 
Pardon dobio sam po usima zbog ne kulture jel sam usao u diskusiju a nisam se predstavio.Ja sam Strajnic Vanja iz ZRENJANINA sam poceo sam mada me ceo dosadasnji zivot interesuju svinje PA sam po malo poceo da se bavim tim istim imam par komada krmaca mladih i desetak prasadi koje polako prodajem nemam zemlje tek koliko u per saksija stane ::namigivanje::Svidja mi se ovaj forum jel ima jako svezih informacija dobrih tema a verovatno i dobrih clanova. pozdrav svim starim i novim clanovima foruma :cao:
 
Ako se pogleda statistički, na forumu će biti najviše stanovnika Golubinaca.
Moj otac je rodom odatle, pa živeli svi koji su golubinčani. :ppozdrav:
 
Pozdrav svima od studentkinje (apsolventa) zastite bilja iz Beograda, a rodom iz Juznog Banata.

Za sada cu vas verovatno samo citati, jer puno toga jos ne znam i nadam se druziti. Pokusacu naravno biti uvek od pomoci ukoliko mi znanje iz materije dozvoli.
 
Buvac je napisao(la):
Pozdrav svima od studentkinje (apsolventa) zastite bilja iz Beograda, a rodom iz Juznog Banata.

Za sada cu vas verovatno samo citati, jer puno toga jos ne znam i nadam se druziti. Pokusacu naravno biti uvek od pomoci ukoliko mi znanje iz materije dozvoli.
Dobro dosla :cao:
 
Buvac je napisao(la):
Pozdrav svima od studentkinje (apsolventa) zastite bilja iz Beograda, a rodom iz Juznog Banata.

Za sada cu vas verovatno samo citati, jer puno toga jos ne znam i nadam se druziti. Pokusacu naravno biti uvek od pomoci ukoliko mi znanje iz materije dozvoli.
Pozdrav,dobro nam dosla :cao:
 
Sto se tice zenskog sveta, ocu reci dama ima svaki dan sve vise. Zadnji podatak:

Odnos muškaraca i žena: 15.4:1
 
Goran_974 je napisao(la):
pozdrav svim novim istarim clanovima koliko sam tema procitao na forumu jos ni na jednu sa nacionalnim motivima nisam naisao sto je zvaku pohvalu
To je zato što su na ovom forumu svi jednaki, bez obzira na boju kože, veru, nacionalnost, i ostale gluposti! Ovde se čovek ceni po tome koliko je spreman da pomogne savetom, predlogom ili iskustvom!
 
Veliki pozdrav administraciji sajta uz dugotrajan i uspešan rad, a svim posetiocima sajta da su se našli na pravom mestu u pravo vreme.Golub :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh