Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima
Ja sam student poljoprivrednog fakulteteta u Novom Sadu,smer stocarstvo...apsolvent
Uz studije bavim se i poljoprivredom,obradjujem oko 300ha,uglavnom su to kukuruz,suncokret i psenica
Inace sam iz Kikinde
Nadam se da cu uspeti da naucim nesto od forumasa...i vi od mene!!! :D
 
Farmer Bob je napisao(la):
Dobro dosao golube :cao: p.s.gde je taj Caribrod :sta: :sta:
Bolje vas našao prijatelji moji. Bobe ovaj Caribrod ti je bogu iza leđa, to ti je jedna vukojebina, gde su vukovi zamenili kerove, kako se kaže u narodu što južnije to tužnije nije to izmišljeno tek tako.To je granični prelaz sa Bugarskom. Kao što je i (peto1) rekao Dimitrovgrad, al lepše zvuči Caribrod. :cao:
 
Pozdrav svima.Dase pretstavim dame nekritikuju clanovi.
Goran Cosic okolina Sapca
Llicna karta:eek:bradjujem 20 hektara svoje zemnje i nesto u zakup
Masine:Univerzal 445 DV 82g-MTZ 82.1 94g ponekad IMT533
presa,berac i ostale prikljucke da nenabrajam redom.Masine odrzavam sam i pomalo radim mehaniku po selu i za prijatelje.Ako mogu kako da pomognem stoji na raspolaganju svim clanovima.POZDRAV
 
goran 85 je napisao(la):
Pozdrav svima.Dase pretstavim dame nekritikuju clanovi.
Goran Cosic okolina Sapca
Llicna karta:eek:bradjujem 20 hektara svoje zemnje i nesto u zakup
Masine:Univerzal 445 DV 82g-MTZ 82.1 94g ponekad IMT533
presa,berac i ostale prikljucke da nenabrajam redom.Masine odrzavam sam i pomalo radim mehaniku po selu i za prijatelje.Ako mogu kako da pomognem stoji na raspolaganju svim clanovima.POZDRAV
E vidiš kad bi se svi tako lepo predstavili.... Svaka čast i dobro došao!
 
Veliki pozdrav!Konacno postoji forum i za nas obicne smrtnike koji se bave sa svacim pomalo!
Samo tako nastavite!!javascript:void(0)
 
zdravo,ja sam zoltan,iz backog gradista,bavim se ratarstvom kao glavna delatnost i pored sa tovom svinja,interesuje me vise tema,narocito novosti iz agrotehnike!
 
Pozdrav.krenuo bih sa uzgojem lekovitog bilja i nadam se da cu na ovom forumu naci informacije u vezi toga. Doslo je vreme da se covek okrene prirodi
 
Pozdrav svima . Ja sam za sada ( a to radim vec cetiri meseca ) samo verni i redovni posmatrac i citalac vasih postova. Posto danas prvi put imadoh nesto da kazem ( a znam pravilo za predstavljanje novih clanova ), evo i ja se javljam.
Jos jednom veliki pozdrav, Sinisa :cao:
 
Pozdrav svima! Prvo da vam se zahvalim sto ste me primili na forum u ovako lepo drustvo!
Ja sam poceo da radim zemlju prvo sa dedom pa onda sam a ovde sam da po pokupim vise informacija i naucim od starijih i iskusnijih. Inace sam iz Curuga. Mislim da je to valjda dovoljno za predstavljanje.
Hteo bih samo da pitam posto sam procitao pravila foruma i nerazumem sta znaci fjemovanje. Mozda ne treba to ovde da pitam al kad neznam gde drugde. Pozdrav, Ruki
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh