Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav za Pedju i sve novobecejce :ppozdrav:
Naravno pozdrav svim forumasima :cao:
 
Dobar dan,ja sam Bojan.Bavim se uzgojom zute lincure (gentiana lutea).Imam oko 1,5 hektara na obroncima Kopaonika.
 
Dobro veče svim forumašima. Već duže vreme pratim ovaj forum i pre izvesnog vremena sam se registrovala, a evo tek sada se predstavljam. Živim u Nišu, znači malo južna pruga. Rodjena sam u jednom selu u niškoj opštini, tamo posedujem izvesnu imovinu roditeljsku i bavim se poljoprivredom kao dopunskom delatnošću. Imam vinograd, malo breskve, višnje, imam zasad šipurka "beztrnog", sadim po malo nevena, do prošle godine sam sadila bosinjak, ali od ove više ne. A usput gajimo i zečeve, za naše potrebe i za dati prijateljima.
Uf, nada se da nisam bila opširna. Još jednom pozdrav svim forumašima.
 
Milane neznam kako kod vas ali kodnas 640 seje jos po neko ipak ima dosta novih sorti koje su se bolje pokazale. :cao:
 
Pozdrav svima na forumu,pozdrav iz Makedonije-Skoplje zovem se Sasko bavim se poljoprivredom i svinjarstvo,interesuje me mehanicka radionica za traktore i svinjarstvo zato sam na ovom forumu.
 
Dobro dosao @saskoplac.Nadam se da ces naci savete koji su ti potrebni ovde.Skopje je divno,sluzio sam tamo JNA. :ppozdrav:
 
Pozdrav za naseg druga iz Makedonije. Bas bi zeleo jednog dana da posetim bracu u Makedoniji. Najdalje sam bio u Vranje i mnogo mi se dopalo. A ako idem jos juznije nadam se da ce mi se dopasti jos vise. :veseljak::
 
Pozdrav svim forumašima!!!
Evo i ja da se predstavim,zovem se Srđan Kovačević iz Golubinaca, bavim se poljoprivredom isključivo ratarstvom i uslugama.Obrađujem oko 100 ha, kukuruz,suncokret i šećerna repa. ::vadjenje_repe::
 
Lepo,lepo.....skoro svaki dan novih clanova ::svaka cast:: ::svaka cast::
Dobro dosli novi clanovi,a i stari da se malo razdrmaju i povecaju aktivnost...... :cao: :cao:
 
Ja sam Merfin Ćehić rođ. sam u Skucanom Vakufu blizu Lušci Palanke opć.Sanski Most nadam se da sam dobro došao na forum i nadam se da ću naći i dobiti dobre savjete i pozdrav svima na forumu :ppozdrav:
 
Zdravo milanso hvala za dobro došlicu neznam jel tako misle i drugi članovi živio :ppozdrav:
 
merfin je napisao(la):
Ja sam Merfin Ćehić rođ. sam u Skucanom Vakufu blizu Lušci Palanke opć.Sanski Most nadam se da sam dobro došao na forum i nadam se da ću naći i dobiti dobre savjete i pozdrav svima na forumu :ppozdrav:
Naravno da si dobrodosao,pozdrav za tebe i sve forumase!!! :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh