Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav za Draganu. :cao:
Naravno i za sve ostale!
 
Pozdrav svima. Nov sam , nadam se da ću se snaći i da ću nesto naučiti. Do sada sam bio samo gost sada hoću da učestvujem. Forum je ok. Pozdrav.
Post je spojen: [time]1267291966[/time]
_________________________________________________
A da, zovem se Dragan.
 
Ma nemas potrebe za predstavljanjem jer ces dobiti ban,dobio si opomenu da se lepo predstavis ali ti to nisi uradio.
Bice jedan preventivni ban.
 
Cao svima,

Zovem se Miroslav. Poreklom sam iz Jarka, kod Sremske Mitrovice.
Trenutno zivim u Beogradu, ali uskoro planiram da se vratim na rodnu grudu :)
Bavim se informatikom, ali sam seljachko dete, pa me i te stvari zanimaju.
Eto toliko!
Pozdrav!
 
Pa da se prectavim Ime mi je Isidor Bitevic iz Ecke kod Zrenjanina pratim ovaj forum duze vreme pa sam resio da postanem clan .Postoje mnoga pitanja na koja verovatno ovde mogu dobiti odgovor.
Pa eto
 
pozdrav svim forumasima. Zovem se Dusko inace sam iz Zitista . Po zanimanju sam automehanicar bavim se zemljoradnjom i obradjujem 100kj :ppozdrav:
 
pozdrav...dolazim iz Kragujevca...zovem se Nikola,poljoprivredom se za sada bavim rekreativno tj pomazem dedi ::namigivanje:: ...i imam 17 god... :ppozdrav:
 
Srdacna dobrodoslica jos jednom podmlatku novobecejskog tima na forumu!!!Mladi poljoprivrednici N.Beceja,sledite primer Pedje,Dragane i ostalih! :ppozdrav: :ppozdrav: :D :D
 
XA, hvala na podrsci, trudimo se koliko mozemo....:) drago mi je saradjivati s vama i druziti se..... ::namigivanje:: :cao: a ugledamo se na starije iskusnije pa i mi nastavljamo da radimo.....!!!! :) BOBE.... :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh