Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa da se predstavim, kad je vec obicaj! Zdravko iz beceja, poceo sam sa tovom junadi i oko toga ce vidim biti neke saradnje
 
Pozdrav iz Subotice!Ja sam FL iz Subotice,bavim se poljoprivredom pored posla-"hobi proizvodjac",iskljucivo ratarstvo_Od mehanizacije posedujem traktor Ursus 902,IMT 539,Plug IMT FOP 757 trobrazni i VogelM 2 brazde,sejalicu,setvospremac,prskalicu Agromehanika,prikolice Zmaj i Kikinda...
 
pozdrav svim forumasima. ja sam sava iz debeljace 30km od panceva, bavim se hobi poljorivredom na nekih 12hektara. inace jako mise svice ovoj forum ima puno poucnih stvari
 
Pozdrav svim clanovima foruma dolazim backog petrovca,bavim se poljoprivredom na 20ha obradivih povrsina sejem uglavnom ratarske kulture, i na ovaj forum sam se registrovao da bi prikupio sto vise informacija koje me zanimaju,nadam se da cemo se lepo slagati. :ppozdrav:
 
Hvala,bolje vas nasla! Veliko mi je zadovoljstvo sto sam postala clan ovog foruma! Iz Nocaja sam, selo u Macvi. Moji se bave poljoprivredom,vec 10 godina gaje virtenberg ovce.. Uclanila sam se kako bih pronasla informacije i savete vezane za bolesno jagnje koga smo jako zavoleli pa se trudimo da ga odrzimo zdravog... Vec su mi mnogi izasli u susret i presrecna sam! Nadam se da cu i ja biti od koristi ! Veliki Pozdrav administraciji ovog foruma i svim poljoprivrednicima...! :cvetic:
 
Kunicar sam i tu sam po preporuci prijatelja.Da pomognem koliko mogu i naucim nesto novo.
Poseduje odgajivacnicu i farmu kunica,savezni sam sudija za kunice u ovom sam poslu 7 godina.
Tu sam da raymenim iskustva.
 
Pozrav svima, zovem se aca i bavim se vocarstvom. Najvise paznje sam pozvetio jagodama ali ne zaostaju ni dunje, sljive, jabuke, visnje, tresnje.
 
evo da se i mi prestavimo....moj suprug i ja imamo 3 dece zivimo u futogu. suprug se bavi poljoprivredom a verovatno cu i ja jer sam ostala bez posla. ja sam uglavnom zaduzena za papirologiju, ove godine je suprug sa oca na sebe prebacio gazdinstvo i pocece da uplacuje pio. sejemo pivarski jecam, soju, kukuruze, i sadimo poznati futoski kupus... imamo konbajn za zito, soju i kukuruze tako da radimo i usluge branja.... toliko o nama nadam se da je ovde to mesto za prestavljanje novih clanova... :haha:
 
ja sam milos iz bubusinca kod pozarevca .bavim se poljoprivredom i interesuje me od svega po malo
 
Puno pozdrava svima i dobrodoslica novim clanovima,
posebno me raduje da mladi korisnici odnosno poljoprivrednici nalaze prijateljice ,buduce supruge koje su zainteresovane za poljoprivredu a i da same od sebe mnoge nalaze interesovanje za poljoprivredu bez obzira kom obliku. Jeste da ima teskoca , pogotovu kada se ceka po pola godine za ono sto je predato da se naplati, ali ako ovako nastavimo da saradjujemo mislim da se sve teskoce mogu prevazici. Izvinite na duzini pisma , ali ne ide drugacije jer kao sto rekoh ne mogu svakodnevno da se ubacujem u raspravu pa koristim odjedanput.
Hvala i pozdrav svima jos jedanput
 
E pošto sam postao član :ppozdrav:(do nedavno sam bio novi korisnik) red je da se i ja predstavim u kratkim crtama.Živim u okolini Valjeva, posedujem jedan lep, skroman objekat u kome vršim odgoj koka nosilja "Isa brown", a pored toga i jedan manji gde se gaje brojleri i ćurići.Odgoj koka nosilja se vrši do 18.nedelja starosti a brojleri do telesne težine od l.kilograma.Ćuriće gajim do 28 dana odnosno do četiri nedelje starosti.Sve ovo radim uslužno za jednu firmu.U objektu imam solidnu opremu, video nadzor i sl.Ovom delatnošću se bavim 5.godinaToliko od mene nadam se da je dovoljno za predstavljanje. :cao:
 
Dobro dosli novi clanovi i pozdrav br.paru"dzordz"iz Futoga.... :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1267276972[/time]
_________________________________________________
Srdacan pozdrav za @syzi iz Macve,a posebno nasoj sugradjanki @draganaa! Dobro dosle... :cvetic: :cvetic: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Evo i ja da se predstavim...Zovem se Dragana iz Novog Beceja sam i studiram agroekonomiju na poljoprivrednom fakultetu u Novom Sadu :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh