Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima,zovem se Aleksandar i pocinjem da se bavim vinogradartvom,pored toga proizvodim vino od grozdja koje kupujem u Trsteniku.Zivim u okolini beograda
 
ja sam Darko iz Ranovca selo kod Petrovca na mlavi.
bavim se mehanikom ali i obradjujem 20 hektara zemlje imam rakovicu 60 i imt 539.
uclanio sam se iz razloga saznanja novih zbivanja i desavanja sa nasom poljoprivredom .
pozdrav svim forumasima.
 
zovem se bojan i iz mrstana sam okolina leskovca. Vec duze vreme samo citam. ja bih da se druzim s Vama. Mislim da mi je mesto pored Vas. Od pre par godina bavim se povrtarstvom u zasticenom prostoru. Trenutno u plasteniku imam zelenu salatu a pre 5 dana sam posejao krastavac. Mislim da je ovaj forum jedan od najboljih na koji sam naisao. A vezan je za poljoprivredu. Pozdrav svima na forumu
 
Pozdrav svim novim :ppozdrav: i starim clanovima :ppozdrav: :ppozdrav: Novima po jedan da se ne pokvare mi stariji smo vec otisli u opsajd. Od silnog nazdravljanja.
 
Pozdrav svima :ppozdrav:, moje ime je Mladen, iz Podgorice sam i struka mi je elektronika ali...
Kolko mogu da uocim forum je idealno mjesto za sve one koji su u poljoprivrednim djelatnostima a ja se nadam da cu nauciti dosta toga sto me bude zanimalo i da cu dati svoj doprinos.
Poljoprivredom se bavim veoma malo iako bih mogao vise jer mi je djed ostavio dosta zemljista, ali uglavnom moj stari drzi krave, imamo svoju bastu za povrce, vocnjak koji je star vise od 50 godina i sl.
Nadam se da cu se vise angazovati oko poljoprivrede i uopste nastavke tradicije, u prilog tome ide i cinjenica da mi je djevojka, ako Bog da buduca zena, skoro postala poljoprivredni inzenjer.

Eto toliko od mene za sada i puno pozdrava za sve! :cao:
 
Pozdrav drugovi clanovi, ja sam Zoran, iz Beograda sam. Matori me je angazovao, posto se on ne snalazi sa netom da mu se raspitam oko nekih stvari, i eto me, nadjoh ovaj sajt. I mogu vam reci da je dosta dobar, vidim da ima dosta aktivnih clanova, svezih tema...

Postavio sam i neke slike naseg skromnog voćnjaka
 
Pozdrav svima,
zovem se Goran, i rodom sam iz Bajine Baste.
Pocinjem da se bavim izvoz/uvoz holstajn/simental steonih junica za sada, a u planu je i farma i komplet oprema uvoza za poljoprivredno dobro, ukljucujuci i traktore i sve sto ide uz njih.
To je za sada to. Nadam se saradnji sa nekima na ovom sajtu.

Hvala najlepse
 
Pozdrav svima,
zovem se Ivan, iz Svilajnca sam i bavim se staklenickom proizvodnjom rasada i zacinskog bilja.
Nadam se dobrom druzenju na ovom sajtu.
 
Pozdrav korisnicima zovem se Mane i zaludjenik sam za poljoprivrednu mehanizaciju. Trenutno se bavim poljoprivrednom proizvodnjom ali na zalost nisam neki veliki poljoprivrednik da mogu da si priustim novu pa radim sa polovnim masinama. Bice bolje
 
Pozdrav svima,
zovem se Zeljko dolazim iz Sombora,obradjujem 5 hektara zemlje u Conoplji malo mesto pored Sombora. Bavim se samo ratarstvom sejem od kultura psenicu,jecam,soju i kukuruz. Od mehanizacije posedujem imt 560 prikolicu technostroj jednosovinaka 4t setvospremac consum 2.2 plug imt 756 i spartac 4 reda tupanjac. :cao:
Za sada toliko od mene.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh