Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dobar dan ja sam Zoran iz subotice.hoću da kupim yto traktor ali se razmišljam između 80 ili 90 konja.da li neko može da mi da savet :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Pozdrav svim clanovima!Ja sam ondrej dolazim iz backog petrovca,zajedno sa tatom se bavim poljoprivredom,od masina imamo imt 579,549 i torpedo 45,pet prikolica i skoro svu mehanizaciju.Bavimo se ratarstvom,sejemo psenicu,kukuruz,soju,secernu repu i nesto malo industrijske paprike.Za sada toliko od mene.
 
Pozdrav svima,ja sam novi clan,zovem se Dragan. Ja sam iz Republike Srpske,grad Bijeljina.Bavim se uzgojem
svinja kao manji proizvodjac.Za sada toliko,Pozdrav :cao:
 
Pozdrav svim clanovima.Nov sam na forumu poljoprivredom se bavim oko 12 god. uz posao posto mi zemlja nije bas sva 1klase pa mora nesto pride da se radi !
 
Dobro vece forumasi
pozdravljam Vas i verujem sa zadovoljstvom da ce teme koje pokrenemo biti na opste zadovoljstvo. Pozdrav, Ljuban
 
Zovem se Aleksandar i od maja 2009. uređujem sajt www.agroinfo.in.rs sajt se bavi temama vezanim za "novčana sredstva u poljoprivredi" .Nadam se da ćemo na ovom forumu uspešno razmenjivati informacije, a mislim da ću i ja moći da doprinesem boljem informisanju članova foruma.Ukratko toliko za sada.
Pozdrav svima!
 
novii je napisao(la):
Dobro došli na PoljoInfo forum. Nadam se da ćete da pronađete informacije koje vas interesuju, a ako nema nemojte se ustručavati da pitate. Tađe možede u Caffeu da ćaskate o neobaveznim temama.

U svakom slučaju dobro došli.
ja sam robert iz ade imam jednog zetora 5718 obradujem 20ha zemlje.najvise sejem kukuruz i psenicu.najzd sam nasao ovaj forum poljoprivrednika i dozvolite da svima pozelim rodnu 2010 godinu. :ppozdrav:
 
kanalas robert je napisao(la):
ja sam robert iz ade imam jednog zetora 5718 obradujem 20ha zemlje.najvise sejem kukuruz i psenicu.najzd sam nasao ovaj forum poljoprivrednika i dozvolite da svima pozelim rodnu 2010 godinu. :ppozdrav:
Opa! Pozdrav zemljače!! A i svima ostalima! :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh