Za motoriste, Koji motocikl vozite?

ove izbocine unutar klipa,neko kaze i tegovi,to treba okrenuti na dole ,tako?apn je u pitanju
 
Obicno ima strelica na klipu i ona treba da ide dole odnosno mesto gde su stifti gde se spajaju karike ide dole prema auspuhu

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Да се напомене - стрелица на челу клипа, па ако ти је чело клипа гараво, очисти га и та стрелица ће се негде појавити.
 
Jel kupovao neko karburator za apenca ove kopije, jel valjaju cemu?
Вероватно како ти се заломи. Ако сазнаш да ти не раде посао, видео сам да продају и кинеске/индијске клонове оних "глупавих" 'талијанских карбова "Dellorto" SHA 14 12 са све усисном лулицом профилисаном за монтажу на АПН-ца. А ти (мислим и сви ти клонови) карбови обично раде нормално.
 
Imam ja jedan meteor original 38,5 sa bolcnom 10 ili 12 koja meni ne odgovara pa mi stoji bezveze ako nekom treba može u pola cene.
 
Hvala kolege,kupljen je nov klip,ovaj stari sam samo slikao posto mi je tad bio pri ruci,inace ispao onaj zicani osigurac koji je sa obe strane bolcne,i zaglavio klip u voznji
 
Ако одма стане не буде штете. Ако и мало запара стублину радиће. Само кад се загреје може се десити да се гаси на лер гасу. Возио сам аутоматик 7-8 година са таквим кваром. Имам и један имт 506 са оштећеном стублином па ради.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Malo je ostecena stublina,vozilo se tako,ali sad ipak stavljam novu stublinu i klip,mogao sam i staru da razbusim na vecu meru,38,5 ali eto nisam,mozda i greska
 
Ja sam razbusio na 39.5 jer je pre toga vec bio na 38.5. Mogu reci nije lose, fino ide. Onda sam ubacio i petu brzinu i za zub veci prednji lancanik.
 
Ako busite cilindre, busite ih po klipu. Cini mi se da idu na 5 stote

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Juce parkirao utovarivac
eff7437c61712a3e7fde11b37ce7d4eb.jpg


Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Evo malo slika donekle sređenog krosa..
Motor i menjač detaljno revidirani.
Sedište presvučeno,karbon nalepljen, instalacija pregledana..
Imalo bi tu još estetskih doterivanja, ali to ćemo usput, da bi se mogao voziti..
2873d69f9442933b228f8fcdc336c4a2.jpg
2f9d27091c16512168cf3f2d9dc12274.jpg
d7ff173f98db6d45ff0340208ef66ef5.jpg
9715482a94265c0a599d65b41cbc04d8.jpg


Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Sad pohladno za vozanje
Ja do proleca ne cackam mecku
Taj 'talijan savrseno izgleda..

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Hvala Deki..
Ova karbonska folija se pokazala kao praktičnija opcija od farbanja.
2000 koštao materijal, i dvije večeri uz kaficu i dosta strpljenja.
Plan je da se ta folija sezonski menja radi 'mode' . Klinac je već zacrtao digitalnu maskirnu šaru za sledeću godinu.

88e15a6c019aa282845c8f4c2886d3ea.jpg


Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Samo napred
Dobro je dok tata ima volju da menja

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh