Za motoriste, Koji motocikl vozite?

Мора магнет да се скине. него ајде види на овим деловима што су на слици да ли има број 17 на њима?

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Него, док сам интензивно тер'о "Томоса", у време ембарга и недостатка свега и свачега, готово сваке сезоне ми је комшија механичар мењао платинска дугмад из "мале привреде" и кондензаторе бог-те-пита-одакле и вазда су та платинска дугмад варничила, а ми их кудили... , све док једног дана нисмо заменили и бобину, па је све прорадило како треба. Тако да можда је и проблем у бобини.
 
Ако после брже вожње да не кажем пржења мотор тешко или никако упали 99 % је до бобине. И ово што је декс написао подсећа на то. Испрекидана варница.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Ovi lokalni autoelektricari niko nece da prihvati da se zeza oko toga...
Izgleda cu morati menjati jedno po jedno

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Зато што не могу из прве да нађу квар. И онда креће скидање једног по једног дела и провера да ли је исправан или не. Него ако има неко такав мотор(исправан) а вољан је да га отвори и одма испробате са његовим исправним деловима.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Зато што не могу из прве да нађу квар. И онда креће скидање једног по једног дела и провера да ли је исправан или не. Него ако има неко такав мотор(исправан) а вољан је да га отвори и одма испробате са његовим исправним деловима.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
Ovo bas ume biti zabavna igranka...
Nema broj 17 nigde

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Онда мора магнет испод њега је кондезатор.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Jel moze neko da mi objasni kako se zupci, skinuo bi magnet, kapiram posto je vec rasklapan radi zamene klipa da mozda nije dobro uzupcen.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ne možeš da promašiš. Ima kajlu i samo na nju može da se postavi. Prije skidanja , kroz otvore magneta provjeki otvorenost platina. Pogledaj da nema kojekakvih opiljaka koji prave spoj.
 
Video sam, treba neki radapciger specifican a to nemam.
Rece mi jedan majstor za testere koji usput uradi i neki motor da retko odlaze namotaji, cesce bobina tako da sam porucio novu pa cemo videti.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ovako sam ja napravio, a i za apn je slično.
58a2d4402e8310dc50dc4f72d4dc166d.jpg


Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Ma ako ne bude bobina trazicu neki servis u gradu, nemam vremena a ni zivaca da se zezam.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ne, apenac izleteo slucajno burazeru i kupio ga povoljno, njega cemo voziti ja i matori u obilazak parcela kad idemo i tako po selu...
A ovaj ce biti kod burazera u Bg-u, radi lakseg prolaska kroz grad.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
860e, nije Bog zna neko estetsko stanje, ima sredjivanja malo, jbg godine su...
Danas sam se malo vozao, nemam neko iskustvo sa dvotockasima ali ovo ide kao sam djavo.
ea8bb4d197341aea8b0839551fd741c5.jpg
51d5661b24b8870def9dd3f4a15729f6.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh