Za motoriste, Koji motocikl vozite?

Ja sam jednu gumu vijetnamsku Duro platio 6200din za apenca. Bilo mi skupo ali mi se svidela sara, dobra je za atar-blato. Ali da sam znao za ove sto je kupio kolega zeljko uzo bi kao on.
 
Ne kapiram uopšte državu sa ovim propisom o max brzini od 45 km/ha. Zar država ne bi uzela više para da se prevedu svi apenci i automatici na žute table, nego da ovako trule po šupama. Na tablice motocikla ih niko sigurno neće prevoditi.
 
A oni električni biciklovi-mopedi i ostala elektro čuda idu 40 km/h bez potrebe za kacigom,dozvolom,bilo čime i njima upravljaju babe,dede,deca od 10-11-12 godina.
Jaooo gde mi živimo ...
 
E moje kolege kakvih sve nelogičnosti ima. Primera radi auto nesme da ima ksenone ako nisu fabrički a te iste ksenone možeš kupiti u prodavnici auto delova pa ako nesmeju da se naknadno ugrađuju zašto se prodaju u radnjama. Ima toga koliko hoćete svaki dan se raspravljam sa strankama oni nas napadaju kao da sam ja ili kolega pisali pravilnik o tehničkom pregledu.
 
Има има једна мала ситница код ел. бицикала. Ако је мотор до 250w не треба регистрација ни дозвола. И онда имате бицикле и скутере који су тежи и од аутоматика. И иду солидно. Реч по реч са електричарем и он каже да су мотори далеко јачи. Он је пар отварао и каже то је 450+w. И нико их не дира зато што имају неке рестрикторе који се врло лако заобиђу. И онда бициклови иду и 50-60 км/h.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Само је питање времена кад ће ти ел. бицикли на неки начин бити опорезовани.
Још их нема довољно. А возити кинеза толико брзо је у рангу ман тт.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Ено ти на "Купујем-продајем", па да не мораш никога нигде да шаљеш - донесу ти на ноге..
 
Takođe i mi uzesmo krosericu za brdske namene..
Gilera 50rcr..

1d1da3a6a6b20796bf02b51cd23e5544.jpg
6ff17214f0817a01e906d34bf84525db.jpg


Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh