YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Gde se ispusta rashladna tecnost? Nema u knjizi,a nisam video slavinu na hladnjaku?
Sutra moram opet pogledati.
Imamo problem da nece nekada da spusti poluge. Ako je prikljucna masina teska spusti,ako su poluge podignute, a prazne nece da spusti. Onda "zezam" unutra ventil plus minus pa spusti, ili samo umisljam da to pomogne :D
Da li je neko imamo slicnih problema?
Kao da sam ranije citao, na postovima u nazad, da im odlaze ti ventili pa je neko slao na popravku u Trstenik.
Na tom ventilu plus minus može da se nasteluje brzina spuštanja, u smislu da priključci ne tresnu na zemlju. A može i da se skroz zatvori i u tom slučaju obezbedi da ne može nikako da se spusti priključak. Ima u uputstvu sve o tome.
Što se ispuštanja rashladne tečnosti tiče i na hladnjaku i na bloku ima crevo od ventila prema dole, pa prateći ta creva vidiš ventil.

nisam na vreme ovo video pa sa zakašnjenjem odgovaram.
 
Osim navoja na filteru ulja postoji i ventil koji sluzi da propusti ulje bez filtriranja u slucaju neke havarije (zapusavanja). Pritisak na kome se otvara ventil pravi razliku izmedju filtera sa istim navojem i oblikom (isti filter spolja, razlicit kataloski broj), kao i izmedju drugih proizvodjaca...
 
Da li je neko stavljao na 904 onaj Gocemov(prohromski) auspuh? Treba da zamenim ovaj moj.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Zaboravio sam da stavim smajli,nisam imao nameru da nešto prozivam...
Dobar je zvuk,ne sekiraj se...na malom yto se u opšte ne pozna razlika u kabini...
 
Mi smo sipali u hidraulik i volan shell spirax .. Jedini problem kad je propustila pumpa volana oslo hidraulicno ulje u motor..a vidim. Da i ono nosi oznaku 10 30
 
Nazad
Vrh