YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Čega Baća?

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nisam slikao danas, uslikat ću sutra, razbucan je kao BUGARSKI PARLAMENT
Ne treba duboka gedora 70
Može i vilasti 70
Menjač sam samo gornji snop raskopao, povadio viljuške i osovine viljuški, onda donji snop povukao malo napred 15mm koliko dozvoljava, i izvadio neki seger što je zavučen unutra, imaju i neke KRIŠKE uskočnika ispod prednjeg zupčanika na osovini konusnog
Zazor bi trebao da bude 0,35_0,45mm kad se meri na vrh zuba konusnog gde je veći prečnik zuba!!
Znači da ima DOOOBRO LUFTA!!!!!!
Tako je i stari imao i Boža mi potvrdio!!!
Ujutru vozim sestru u betaniju termin joj prekosutra, ako požuri ništa od slika i sastavljanja
Gazdi sam sve to objasnio pre početka radova i složio se
Ne bih se prihvatio stvarno mi gori radionica ali moj Janjan pa još i neka familija, šta da kažem preziva se GRAHOVAC










Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Odvezao sestru u betaniju, čekao tamo od 7_12h popizdio
Vojna milicija po gradu čuda muda itd
Nisam slikao!!
Dodjoše dva zgubidana sem mene i Grahovca, da žderu piva i pričaju gluposti
Grahovac ZMAJ tuče pivo moja malenkost rakiju i pepsi
Protiv CORONA virusa!!!
003860968ed6d17b707ea75e66079fc0.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Ubacio konusni i sastavio reduktor, spakovao srce i tanjirasti sutra ubacujem, da pomogne dragi Bog da do sutra uveče sastavimo kineza!!
 
Sastavili smo traktor,
Nije potrebno rastavljati donji snop menjača gde su sinhroni i čuda, nije potrebno vaditi viljuške od menjača,
Nisu potrebni specijalni alati!!!!
Posao jeste velik ali uradi se!!!!
Žao mi je što nemam više slika!!

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Mani ga vragu, pa ja imam dva. Da ih prodam i uzmem ruse na vreme? Belarus je za naseg paora dobar traktor, jedino sto su sjebali sa delovima.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Luka, zašto je bižuterija?
Svi vijci za nas (divlji korak) sitni, navoji izgledaju tako da ih sve iz predostožnosti stežem moment ključem!!!
Menjač tako minijaturno uradjen, završna obrada svuda loša, posle 4000h se poznaju tragovi korišćenja!!!!
Da vidite zupčanik rikverca nikad više nebi zapeli u rikverc!!
Same kočnice odnosno radni kočioni cilindri kako su uradjeni, osigurač spoljne poluosovine,
Ručna kočnica je kandža na uklučivaču prednje vuče
Trube iz 5 delova
Kardanska spojnička fi 25mm
Sam sistem kontrole vuče odnosno HIDRAULIK DRAFT CONTROL kao da su deca radila
Male 45_55 sam radio ranije ovaj 90 prvi put i razočarao me kao i mali!!!!
Onaj kocka 80 i kocka 110 SKIDAM KAPU!!!!!
A ovi im nisu ni prići!!!!!!!




Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Rus je KRŠ ali ima delova i jeftini su, imaš novo imaš polovno !!
Menjač masivno uradjen!!
Navoji odlični!!



Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Luka sala mala,znam ja da su svi ti low cost traktori isto s...... samo drugo pakovanje nego se nazalos dosta ljudi zavarava da zbog malo lepseg dizajna i malo skockanije kabine kupuje neku daleko ozbiljniju masinu nego sto ona jeste.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Opet ću pisati pa nek mi sude!!!!
Našim IMT I IMR je falila bolja kabina,
Verujem da je zaživela serija IMT 20xx da bi bila naj bolje rešenje
Kvalitet je bio na našoj strani, kao i tehnička rešenja!!!!
Rakovica sa MB motorom i ZF transmisijom
Imt MB motor ZF menjač
Što se tiče malih traktora do 90ks imt je bio dobar falila je bolja kabina i malo estetike

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Tako je! Da su rešili kabinu, tj da je serija 20 zaživela imali bi pravo dobre traktore. Evo na našem imt-u je još uvek original k/t par (1976-to) a tanjirasti je oštećen bar nekih 15 godina i to tako ideeee. Zato sam i hteo da slikaš da vidim kako izgleda k/t par od kineza. Nije ti ostao konusni zupčanik-osovina pa da ga škljocneš? Ili navataj rođaka pa neka ga neko od vas dvojice slika. Živo me zanima.
E jedino mi nije jasno, kažeš radio si kocku 80 i dobra je. Zar 90-ka nema identičan menjač?
 
Tako je! Da su rešili kabinu, tj da je serija 20 zaživela imali bi pravo dobre traktore. Evo na našem imt-u je još uvek original k/t par (1976-to) a tanjirasti je oštećen bar nekih 15 godina i to tako ideeee. Zato sam i hteo da slikaš da vidim kako izgleda k/t par od kineza. Nije ti ostao konusni zupčanik-osovina pa da ga škljocneš? Ili navataj rođaka pa neka ga neko od vas dvojice slika. Živo me zanima.
E jedino mi nije jasno, kažeš radio si kocku 80 i dobra je. Zar 90-ka nema identičan menjač?
Trkač do blokade, nikad nije korišćena prvi dan izvadjena papuča!!
ac203f22c7bd1021aaa429839247d1cb.jpg
9e49d476733cb919d542e940962f5313.jpg
18c7b4b35a7086e1debe9a8c2b99e185.jpg
d94be21cd6eb57bf0838b650b7990149.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nazad
Vrh