YTO

• Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja

nebojsa100

Član
Učlanjen(a)
14 Nov 2012
Poruka
682
Rus je KRŠ ali ima delova i jeftini su, imaš novo imaš polovno !!
Menjač masivno uradjen!!
Navoji odlični!!

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Luka sala mala,znam ja da su svi ti low cost traktori isto s...... samo drugo pakovanje nego se nazalos dosta ljudi zavarava da zbog malo lepseg dizajna i malo skockanije kabine kupuje neku daleko ozbiljniju masinu nego sto ona jeste.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока

lovac luka

Član
Učlanjen(a)
24 Feb 2011
Poruka
4.005
Opet ću pisati pa nek mi sude!!!!
Našim IMT I IMR je falila bolja kabina,
Verujem da je zaživela serija IMT 20xx da bi bila naj bolje rešenje
Kvalitet je bio na našoj strani, kao i tehnička rešenja!!!!
Rakovica sa MB motorom i ZF transmisijom
Imt MB motor ZF menjač
Što se tiče malih traktora do 90ks imt je bio dobar falila je bolja kabina i malo estetike

sinisa1979

Član
Učlanjen(a)
24 Okt 2010
Poruka
6.227
Tako je! Da su rešili kabinu, tj da je serija 20 zaživela imali bi pravo dobre traktore. Evo na našem imt-u je još uvek original k/t par (1976-to) a tanjirasti je oštećen bar nekih 15 godina i to tako ideeee. Zato sam i hteo da slikaš da vidim kako izgleda k/t par od kineza. Nije ti ostao konusni zupčanik-osovina pa da ga škljocneš? Ili navataj rođaka pa neka ga neko od vas dvojice slika. Živo me zanima.
E jedino mi nije jasno, kažeš radio si kocku 80 i dobra je. Zar 90-ka nema identičan menjač?

lovac luka

Član
Učlanjen(a)
24 Feb 2011
Poruka
4.005
Tako je! Da su rešili kabinu, tj da je serija 20 zaživela imali bi pravo dobre traktore. Evo na našem imt-u je još uvek original k/t par (1976-to) a tanjirasti je oštećen bar nekih 15 godina i to tako ideeee. Zato sam i hteo da slikaš da vidim kako izgleda k/t par od kineza. Nije ti ostao konusni zupčanik-osovina pa da ga škljocneš? Ili navataj rođaka pa neka ga neko od vas dvojice slika. Živo me zanima.
E jedino mi nije jasno, kažeš radio si kocku 80 i dobra je. Zar 90-ka nema identičan menjač?
Trkač do blokade, nikad nije korišćena prvi dan izvadjena papuča!!

sasa22

Član
Učlanjen(a)
5 Mar 2009
Poruka
1.238
Jel menjo neko amortizere na vratima na 90-ki? Zadnje staklo odgovara od lagune sila 125N. Ovima iz AV nedam iz principa. Za haubu ide 350N ako nekom znaci. Haubu sam zamenuo oba za 2000din a a u AV su mi trazili 3500 kom.

sinisa1979

Član
Učlanjen(a)
24 Okt 2010
Poruka
6.227
Saša, menjao ja na 120-ci, ali nzm da li je isti i na 90-ci. Stavio sam od audija 80 B3 (čuveno jaje) od gepeka. Malo je kraći, ali smo ga produžili da bi se vrata otvorila koliko se inače otvaraju. Taj od Audija sam platio 900din i kad sam išao za NS, svratim i uzmem "originalnog" a kad mi je rekao 2400.... Kad se nisam šlogirao. Bilo me sramota da ga vratim, ali mi se čini da ću završiti sa AV koliko god mogao.

sremac84

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2014
Poruka
3.275
Mene nije bilo sramota... Rekao mu hvala lepo, doduše meni trebala 4 ili 5 komada, kad i ja nisam pao na dupe... Za vrata na moj yto sa eu kabinom paše od pasata b5 od haube...

sasa22

Član
Učlanjen(a)
5 Mar 2009
Poruka
1.238
Ako svake sezone na servisu treba da menjam amortizer vrata, onda je to ciganjenje. Amortizeri su im katastrofa.
Meni je zimus trebalo za zxadnje staklo i haubu, umesto 12-13000 platio 4000 nek se ciganim.

Poslednja izmena:

sremac84

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2014
Poruka
3.275
Avantura sa staklima od desnih vrata, tačnije vratima me izašla preko 50000 dinara, pa još da dam tolike pare na pišljivi amortizer stvarno nisam hteo...
Ne znam da li sam pisao, pazite koja stakla uzimate ako za to bude potrebe

Vrh