YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Uzmemo uložak kod Bože donesemo po njegovoj preporuci kod Paja diesel on uradi
Nazad u selo stavimo na traktor i dizna crkne posle 1krug oranja
Sinoć izvadimo sve 4 i opet Boža i Paja, tu novu zamenimo ostale 3 doštelujemo, zamenim te šoljice i gumice za 3_4 klip namontiram sve ode orati posle sat crkne 2 dizna
Jebemtiženomajiku!!!!!!!!


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Da li je zbog loseg goriva doslo do oksidacije / rdjanja unutar tjela dizne pa posle rastavljanja opiljci sa opruga ili iznutra prave problem.
 
U jednom danu u oranju sam imao slucaj da je na dva traktora rusa zaglavila pvp i otisli obrtaji gore u materinu. Skidanje pvp na njivi, kod bošiste on je rasklopi i sklopi i ona radi kao nova. Problem je bilo motorno ulje.Kod mene su blokirali elementi u pumpi a ne dizne.

Prva, druga, kuplung treća, ruski ti je menjač sila...
 
Uzmemo uložak kod Bože donesemo po njegovoj preporuci kod Paja diesel on uradi
Nazad u selo stavimo na traktor i dizna crkne posle 1krug oranja
Sinoć izvadimo sve 4 i opet Boža i Paja, tu novu zamenimo ostale 3 doštelujemo, zamenim te šoljice i gumice za 3_4 klip namontiram sve ode orati posle sat crkne 2 dizna
Jebemtiženomajiku!!!!!!!!


Sent from my moto e5 using Tapatalk
I meni su na belorusu dva uloška dizne crkla dok nije razjašnjeno da je problem u elementu boš pumpe iz koje se ta dizna napaja.
 
I meni su na belorusu dva uloška dizne crkla dok nije razjašnjeno da je problem u elementu boš pumpe iz koje se ta dizna napaja.
Isto i kod drugara na 82.1. Promenio je jedno 3-4 uloška, kupio je jednu novu diznu kompletnu i tek onda mu je bošista rekao da je možda pvp u pitanju jer mu uvek 4-ta dizna zaštopa.
 
Bas tako siniša. Tad mi je traktor skoro 2 meseca preležao kod majstora. Jedva je stigao na tanjiranje. Treba imati iskustva a malo i kefala.
 
Sad je i glava skinuta!!!!!!!
Mao ce Tung tehnologija
Jebemtiženomajiku!!!!!!!!!!!!!!

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh