YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Dizna ide kroz tu čauru i desi se da se malo otpusti ali on neće da duva napolje već duva u antifriz

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Jutros sve sastavim radi kao doxa
Ode čovek da ore, uzorao 4_5kj zove me loše radi, doterao kod mene kad prva dizna stala!!
Ostala otvorena, ulošci CHINA mora ujutru kod Bože po uložak

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Luka jel moze da se nadje negde takav ulozak dizne, da li odgovara sa neke druge(drugog traktora)? Ja sam trazio bio nesto malo po vrscu ali slaba vajda, posle kupio u AV.
 
To je baš baš CHINA uložak
Ne postoji po tom broju drugog proizvođača
Tako je bilo i za 454,554
Ista priča za elemente u pumpi

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Čitam temu i mislim se, jbt pa možda stvarno treba da mi sledeći ponov bude Rujkan... Ne volem ga baš nešto, našrafiću se, al bar ima delova kad hoćeš i gde hoćeš. A realno teško mogu sebi priuštiti nešto bolje, (mogu ali uz baš baš dugotrajne posledice) a treba mi zamena za crvenog bombardera IMT-a. I počnem tako da gledam oglase, pratim MTZ, i vidim malopre nov oglas, jedan 1025 kod mene u šoru, blizu, polovan sa malo rs.... Aj da pročitam opis.... Kad ja a ono čovek prodaje Rusa ili ga menja isključivo za YTO-a 90-ku!
Jeeboooteeee, ko je tu lud a kome smrde noge !!! :haha:
 
Кад порастем, бићу "Масеј Фергусон" - YTO са новим дизајном хаубе. То је оно што сам ја приметио, а ви који га боље познајете, можете да видите да ли се измене завршавају на хауби или има још нечега.


Осим ових мањих, тај дизајн је прешао и на 1304, а видим да су у Русији и Украјини почели да продају и оне кангрбе од 220 коња (потражите на "Јутјубу" YTO 2204).

Без обзира што када погледам на трактор, прва асоцијација ми је МФ, некако ми трактор визуелно оставља утисак озбиљнијег трактора.
 
Čitam temu i mislim se, jbt pa možda stvarno treba da mi sledeći ponov bude Rujkan... Ne volem ga baš nešto, našrafiću se, al bar ima delova kad hoćeš i gde hoćeš. A realno teško mogu sebi priuštiti nešto bolje, (mogu ali uz baš baš dugotrajne posledice) a treba mi zamena za crvenog bombardera IMT-a. I počnem tako da gledam oglase, pratim MTZ, i vidim malopre nov oglas, jedan 1025 kod mene u šoru, blizu, polovan sa malo rs.... Aj da pročitam opis.... Kad ja a ono čovek prodaje Rusa ili ga menja isključivo za YTO-a 90-ku!
Jeeboooteeee, ko je tu lud a kome smrde noge !!! :haha:
Evo ja znam slucajno jednog koji ima kineza 120-130ks(kupio novog) i sad kupio novog zamisli rusa od 130ks, i nije clan foruma , niti zna da postoji ;) ;)
 
Кад порастем, бићу "Масеј Фергусон" - YTO са новим дизајном хаубе. То је оно што сам ја приметио, а ви који га боље познајете, можете да видите да ли се измене завршавају на хауби или има још нечега.


Осим ових мањих, тај дизајн је прешао и на 1304, а видим да су у Русији и Украјини почели да продају и оне кангрбе од 220 коња (потражите на "Јутјубу" YTO 2204).

Без обзира што када погледам на трактор, прва асоцијација ми је МФ, некако ми трактор визуелно оставља утисак озбиљнијег трактора.

Ovaj nema ni tapacirung na blatobranima, umesto da ga usavrsavaju i ulepsaju malo, oni izbacuju modele sve gore i gore od prethodnih.
 
To da li je član ili nije član foruma, nisam ja pisao. A da i ja znam čoveka koji je kupio novog yto 130-ku jer ga rus razočarao, znam. Član Ilija 86 zna, ali slabo nam je aktivan da iskomentariše.
Btw, Grabik nemoj se paliti, samo se zagrebavamo. I jedan i drugi su poluproizvodi al eto, ne možemo si priuštiti bolje. :ppozdrav:
 
Evo ja znam slucajno jednog koji ima kineza 120-130ks(kupio novog) i sad kupio novog zamisli rusa od 130ks, i nije clan foruma , niti zna da postoji ;) ;)
Evo ja znam slucajno jednog coveka imao rusa novog ga uzeo pre 4-5 god 1025, prodaoga pa kupio novi yto x904 kaze da je prezadovoljan sa njim u cemu je caka ja neznam, ja imam yto 904 nebi ga menjao za rusa nikad
 
To da li je član ili nije član foruma, nisam ja pisao. A da i ja znam čoveka koji je kupio novog yto 130-ku jer ga rus razočarao, znam. Član Ilija 86 zna, ali slabo nam je aktivan da iskomentariše.
Btw, Grabik nemoj se paliti, samo se zagrebavamo. I jedan i drugi su poluproizvodi al eto, ne možemo si priuštiti bolje. :ppozdrav:

Stavio sam smajlije u poruci.
Slazem da su oba poluproizvodi , zato sam i napisao da ima kineza pa jos uzeo i rusa da se jos vise usreci;)
 
Ja imam i Rusa 1025 i Yto x804 oba su kupljena nova, ne bi menjao ni jednog ni drugog, prezadovoljan sam sa oba traktora, ni na jedan ni na drugi nije nista radjeno. Yto radi povrsinske poslove oko 300mč godišnje, Rus radi teške poslove i transport, oko 200mč godišnje.

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
У вези "клота": и од "клота" има "клотији" - YTO EX 1024: 102 коња, из атмосферског мотора од 5,6 литара, исти квачило, мењач, диф као... "лукс" модел. Хидраулика има један цилиндар унутра и један споља и диже 2600 кила. Мењач и хидраулику подмазује исто уље, тј. један чеп за сипање и један чеп за испуштање уља за оба склопа. Има један резервоар од 115 литара, који се види иза кабине. Има климу, има димензије котача за у врсту, нема неке ситнице у кабини, али када се подвуче црта, овај "клот" у Украјини кошта 23.900 долара, док "лукс" (она варијанта која се испоручује код нас) кошта од 29.400 долара, што је разлика од 5500 долара или у нашим парама, скоро 4500 ојра. Просто да се чешеш само тако ако одлучујеш за који трактор да издвајиш тешко зарађене новце.

 
Nazad
Vrh