YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Moj komšija ima isti takav malčer od 190cm i IMT 549 (bezDW) ga vuče bez problema.U drugom prohodu ide ispod zemlje nekih 5cm takođe dosta lako.
 
Potpuno nov traktor YTOX904 i rađena mu generalna motora zbog neke fabričke greške




1e3zg8.jpg
 
Tacno tako. S'tim da sam na krajeve cilindara nabudzio gumene podloske kako bih koliko toliko sprecio prljavstinu da izriba kugle.
 
Miroslave hoces nam pojasniti sta se ovde radi?
Moze li koja fotka prednjeg hidraulika i koje operacije mislis da radis ?
 
poz svima
dali moze neko ko ima yto 454 da napise nesto o njemu iskustva, utiske i koju slicicu postavi
interesuje me poprilicno
hvala unapred :)
 
Dok sam juče čekao na pumpi u redu za gorivo gledao sam jedan 904 iz serije 2010 godine.Čovek ima skoro 1000sati i traktor je suv kao da je sa placa došao na pumpu.Nikakve kvarove do sada nije imao.Mnogo mu je tiši motor nego moj.E sad dali je to što se sve to razradilo i leglo na svoje mesto ili zbog drugačijeg auspuha ne bih znao_On ga koristi kao traktor i za oranje i sve ostale operacije.U globalu je zadovoljan sa plaćeno-dobijeno ,a posebno sa potrošnjom za snagu od 90ks.
 
@peire
što se tiče Yto454 mogu ti preneti iskustvo od ujakovog posle nekih 600 rs. To su prilično solidni traktori a kad se uzme u obzir cena onda su odlični za te pare. Mali je potrošač, ima dosta snage, čak moguće da ima i više od naznačene, dosta je brz u transportu. Što se tiče hidraulika za oranje ćeš morati da koristiš ledinar(pomoćni točak), kardan mu je dosta brz, druga brzina mu je skoro neupotrebljiva osim za pneumatsku sejalicu. Kompaktan je, kabina dosta pregledna jedino što je dosta bučna.Menjali su mu set kvačila na nekih 300 sati(verovatno neka fabrička greška), i odmah na početku je ojačavao vučnik, tada nisu bile u ponudi ove austriske poteznice, drugih kvarova do sada nije imao. Sve u svemo za sada nije loš, kako će biti dalje videćemo. Slike i specifikacije možeš naći na sajtu agrovojvodine a detaljnije specifikacije na ovom sajtu
http://www.ytocorp.com/1a-40-55HP-wheel-tractor-4.html
 
Da li neko od YTO vlasnika ima dijagram brzina ? Narocito me zanima model 454, mada i ostale bih hteo da pogledam.
 
Zazor-luft papuče kvacila ili samo kvacilo? Ako ti klizi lamela a imas lufta na papuči onda mozes da rastavljas trak na pola. A ako nemas lufta u papuči i ne klizi ti lamela onda lezi ispod njega i čini mi se da je sa leve strane kod rezervoara tj izmedju rezervoara i menjača mesto gde se to steluje...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh