YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Na koliko si naštelovao cm da imaš lufta kad odozgo stiskaš papučicu?
 
meni se ta 2 srafa za podesavanje olabavila cale sejao pa nije primetio,i ja kad sam seo vidim da odma pri dnu odvaja,i sad sam ga dostelovao ali moram jos malo,a te dve mazalice neznam zasta su ali ih podmazujem
 
Trebalo bi pronaci u knjigama koje se dobijaju sa traktorom sta tacno podmazuju sve te mazalice. Ako je nesto slicno kao kod rakovice i belorusa moglo bi da se desi da preteranim podmazivanjem ustvari "podmazes" lamelu.... Steta sto nema (ili nisam nasao) neku spijunku ili otvor pa da moze da se vidi set kvacila....
 
Prvi put kad sam podmazivao druknuo sam na svaku po pet-šest puta.Pre neki dan kad sam podmazivao posle trećeg -četvrtog druga tovat je izbila sa strane tj. napolje.Ima veze sa kvačilom tj. odvajanjem druk ležaja.E sad u detalje ne znam niti se razumem.
 
Ja na hurlimanu imam isto tako mazalice na dosta nejasnom mjestu. Nakon što sam pogledao u katalogu rezervnih dijelova, vidio sam da one podmazuju ležišta vratila na kojima se nalazi viljuška koja pomjera druk-ležaj. Moguće je da je kod vas isto.
 
bio sam danas da izaberem ytoa 1204 poskupeo je dosta sada je 34800 a 130tka je oko 37800,bio sam do banke i fali mi jedan dva papira i sutra cu da odnesem i cekam da mi odobre kredit,odusevio me je traktor,a pogotovo zvuk ima auspuh i filter vazduha uz kabinu
 
ja mislim da je tako oko 3000 reko mi je drugacija je malo bos pumpa prednji most je siri i pali na 24v i veci precnik klipa,samo zvuk motora me je odusevio,sad neznam koliko ce trebati vremena da mi srede ovi za kredit jos mi rekli da nerade za prvi i drugi maj
 
@miroslav k
Koliko je 1304 bio kad si ti kupovao i pre koliko vremena je to bilo? Odokativno mi deluje da je skuplji za 5000e...
 
@miroslav k
Zar nije 2 godina ? Pošto se sećam da sam se slikao na Sajmu 2010.g. pored tog traktora gde je bilo ispisano da si kupac.
 
Skala obrtaja motora mi se ne podigne kad upalim traktor i pokazuje crveno na akumulatoru.Kad proverim mernim uređajem alternator lepo puni akumulator.Šta raditi da kazaljka obrtomera krene?Tako mi se već par puta dešavalo pa je krenula sama ,a sad neće.
 
Nazad
Vrh