YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
e ljudi samo da se zna da je sofer kineza (moj tata) stedio traktor ko da je od zlata dok je komsija sa rusom nabio pun gas i kreco, a moj tata nece da nabije pun gas i pusti kvacilo kaze da ce sjebati neku sinter lamelu ja se bas ne razumem u to, i prednost rusa je takodje bila sto se blokada ukljucuje na dugme a moj tata ima blokadu sto se stiska nogom pa onda on kaze da on valjda mora krenuti da bi to stisnuo pa se on malo tamo pogubio, a kad se kinez poco daviti moj tata je ubacio u r4 umesto u r3, i nije nabio gas do 2500 obrtaja, znam ja kako on bruji na 2500 obrtaja inace ja sam snimao, nije bio povod da se umanji velicina rusa a velica kinez, vec samo da postavim jedan ovakav snimak posto nigde tako nesto nije bilo a svi se raspravljate oko 1221 i kineza. Oba traktora su dobra po meni ! i da prednost rusa je sto je duzi pa prednjica ne skace ko kod kineza, i da cinjenica je da isti plug (kverneland 4 brazde) kinez mnogo lakse i brze vuce
 
@ Diklofen ti izgleda vise volis Yto nego hleba da jedes,cim neko spomene nesto lose za njega prvi si da se raspravljas!:haha::haha::haha::haha:
 
Ne nego me iritiraju uvek isti pljuvači svega što oni nemaju,a imaju daleko gore.Taj YTO meni zaradi hleba.
Zar se nikom od vas nije desilo da montira novu unutrašnju gumu i pri montaži je probuši šrafcigerom ili sličnim alatom?Tako isto i sa novim traktorima.
 
Razumem ja tebe druze ali se mnogo primas,sta te briga sto pljuju,ti znas kakav je,oni sto nemaju mogu samo da zavide.Ja imam Mtz-a 820 i mogu ti reci da mi se Yto jako svidja,ali kao i svaki drugi vise volim svoj traktor.I kod nas pricaju ovaj je jaci od ovog,ovaj bolji,ovaj ima bolji zvuk,ali i oni da imaju taj traktor koji kude bio bi im najbolji..
 
ubacio u r4 umesto u r3
r kao rally? :) Tvoj Tata je ubacio ili u M rang ili u L rang brzina. A sto se tice blokade kod kineza... Ukljucuje se tako sto malo krenes napred i desnom nogom nagazis onu papucicu dok ne osetis da se ukljucila. A da bi je ugasio moras stisnuti kocnicu. Tako da je Tata mogao ukljuciti blokadu ranije jer su isli pravo napred ili pravo nazad.... Cini mi se da je i kod rujkana slican princip ukljucivanja. Nagazis papucicu-ukljucena blokada opet nagazis iskljucena blokada. Neka me neko ispravi ako gresim!
 
Mene nije jer imam garanciju i nadam se lepom i dugom saradjivanju sa ovim traktorom. A garancija je tu da se sve sitnice otklone. A ti prijatelju i dalje vozi drtinu od 30 godina koju si platio isto kao ja nov i uzivaj u blagodetima unistavanja bubrega i sluha. :haha:

Neće garancija dugo .
Al vas pogađa majko mila ne smije čovjek više ništa ni reći.
Smiješno ta drtina od 30 godina jos ima svoj orginal hidrulik mjenjač prvu vuču i tako...
A zanima me kakav ce tvoj biti za 30 godina...
 
Sasvim dovoljno da se rese nedostaci koji se javljaju. Ja se nadam da ce moj kupiti kupiti sebe za 10 godina pa cu opet voziti novi traktor a ti nastavi da vozis 30 godina (u tom slucaju 40) star traktor i uzivaj u njegovim blagodetima a ja cu da uzivam u ovom, kako ga ti zoves, krsu.
 
r kao rally? :) Tvoj Tata je ubacio ili u M rang ili u L rang brzina. A sto se tice blokade kod kineza... Ukljucuje se tako sto malo krenes napred i desnom nogom nagazis onu papucicu dok ne osetis da se ukljucila. A da bi je ugasio moras stisnuti kocnicu. Tako da je Tata mogao ukljuciti blokadu ranije jer su isli pravo napred ili pravo nazad.... Cini mi se da je i kod rujkana slican princip ukljucivanja. Nagazis papucicu-ukljucena blokada opet nagazis iskljucena blokada. Neka me neko ispravi ako gresim!
pardon m3 umesto m4 :D a blokada kod rusa je na dugme kolko znam :D
 
Dajte ljudi na videu se sve videlo.Ne mojte sad na rusu bio gas do panja ,blokada ,a na YTo-u bilo pola gasa bez plokade ,dobro sto nije bio i bez prednje vuce......

tokio
Ma bolje da se sad sve na njemu iskvari dok je u garantnom roku i taman da pokaze sta ne valja.Ne mora nista da se placa ja mislim
 
Sasvim dovoljno da se rese nedostaci koji se javljaju. Ja se nadam da ce moj kupiti kupiti sebe za 10 godina pa cu opet voziti novi traktor a ti nastavi da vozis 30 godina (u tom slucaju 40) star traktor i uzivaj u njegovim blagodetima a ja cu da uzivam u ovom, kako ga ti zoves, krsu.

Ne zovem ga ja krsu.
Meni je moj dobar ne patim ja za novim traktorom niti ce se u ovdje kod mene dugo poljoprivreda raditi tako da.
Ja sam svoj u 2 godine isplatio i rješio ga čist je.
A da radi bez greške to je .
Kabina ko kabina stara 30 godina bolja biti nemože.
Novo je novo ali nemam komentara na nešto da tako ode nagledao sam se takvih kvarova novih stvari i to nije dobro.
 
Hvala Vlado! Izvinjavam se! Bio sam ubedjen da sam video papucicu za ukljucivanje blokade kod rusa dole na patosu....
 
Hvala Srdjane! To i brosura kaze. Ipak sam bio u pravu. Blokada tockova (samo zadnjih) se pali preko papucice powered by hidraulikom a prednji most na struju.... Vlado konsultuj udzbenik! :osmeh:
 
@vlada b.b Besplatno, naravno. ;)

Ne zovem ga ja krsu.
Meni je moj dobar ne patim ja za novim traktorom niti ce se u ovdje kod mene dugo poljoprivreda raditi tako da.
Ja sam svoj u 2 godine isplatio i rješio ga čist je.
A da radi bez greške to je .
Kabina ko kabina stara 30 godina bolja biti nemože.
Novo je novo ali nemam komentara na nešto da tako ode nagledao sam se takvih kvarova novih stvari i to nije dobro.
Pukne na novom rusu poluosovina i radilica pa nikome nista. Na novom Class-u se razisla kolevka, na sve i jednom novom IMT-u slini ulje na sve strane i pukne glava kao od sale. I ti kazes za ovu banalnost (pukao je ventil za podesavanje pritiska) da je nesto ozbiljno. Da li si ikada probao da naduvas metalno bure na 10-ak bar-a pritisak? E danas je meren pritisak na hidrauliku i okruglo 200 bar-a je bio.
 
Ček' malo.... Ajd da prvo razjasnimo nesto. Blokada je jedno a ukljucivanje prednjeg mosta je nesto drugo. Prednju vuču ukljucujes na struju prekidacem sa desne strane. A gde ukljucujes blokadu zadnjih?
 
Nazad
Vrh