Vremenske prilike u 2024-oj godini

Panonska nizija od gore, Vojvodina se lako uočava po pustoši...

FB-IMG-1725289143329.jpg
 
Pa covjek da i to zadnjih pedesetak godina nagloindustrijalizaciom i intenzivnom poljoprivredom. To se moze matematicki dokazati gledajuci zadnji milion godina ,svi rekordi se obaraju zadnjih godina.

Погледај од 58 минута разговор Карлсона са Мељниченком у коме говоре о тзв. промени климе.

Ја сматрам да не постоји промена климе него да то сама мајка природа врши прерасподелу како зна и уме па и путем неприлика како би нивелисала природне токове на планети.

Елем, Мељниченко у једном тренутку каже да је човеков утицај само 6% процената.
Наравно да је дубока држава зла искористила и да се труди да човека казни као да је 100% крив за промену времена.


 
Nije stvar u kaznjavanju , nego u preduzimanju necega , ako vec nije kasno
Jel si spreman na radikalne promene da bi se stvar promenila ? Evo recimo prvo da se zabrani upotreba herbicida jer su i oni u nekom promilu krivi za globalne promene . Onda recimo da prostorije grejemo na maks. 15 stepeni zimi a leti na 30 stepeni . Kola da se voze na par nepar dok svi ne izbacimo dizele . Eto neki moji predlozi . Jel prihvatas Momo 😉
 
Sve sto vazi za sve prihvatam.
Nego ,jedan od vecih apsurda na planeti , ovde pogotovo : vrijednost nekretnine , uzmimo kuca za stanovanje , koja se nalazi na mjestu prosjecne godisnje vrijednosti zagadjenosti vazduha npr 60 tih bodova je visestruko veca od iste kuce koja se nalazi na mjestu gdje je zagadjenost vazduha recimo 20 ?? (brojeve sam uzo aproks)
 
Sve sto vazi za sve prihvatam.
Nego ,jedan od vecih apsurda na planeti , ovde pogotovo : vrijednost nekretnine , uzmimo kuca za stanovanje , koja se nalazi na mjestu prosjecne godisnje vrijednosti zagadjenosti vazduha npr 60 tih bodova je visestruko veca od iste kuce koja se nalazi na mjestu gdje je zagadjenost vazduha recimo 20 ?? (brojeve sam uzo aproks)
Zadovoljan odgovorom 👏
I slazem se za apsurd ali po meni je to sebicnost i nerazmisljanje roditelja . Ovamo svi vole svoju decu i dace zivot za njih a teraju decu da zive u zagadjenim gradovima . Umesto da pobegnu iz gradova i kupe kuce na periferijama gradova . Prvo ce imati lepsu i vecu kucu a drugo bar posle posla ce ziveti u zdravijoj sredini .
 
To je windy jel tako? Kako dodjes do tih istorijskih grafika susa ? Nisam nasao . Ako ti se da da postavis tu istoriju za BH i , ili Hr

Ta slika nije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel si spreman na radikalne promene da bi se stvar promenila ? Evo recimo prvo da se zabrani upotreba herbicida jer su i oni u nekom promilu krivi za globalne promene . Onda recimo da prostorije grejemo na maks. 15 stepeni zimi a leti na 30 stepeni . Kola da se voze na par nepar dok svi ne izbacimo dizele . Eto neki moji predlozi . Jel prihvatas Momo 😉
Mi da cvokocemo a 15 C, a avioni nek lete do mile volje.
Da mi to oborimo 8-)
 
А за богаташе неће бити никаквих ограничења... А сиротиња се смрзава и кува.... не ће да мо же...
 
Како не, на западу ако тако не радиш ниси солидаран. Јесу немци рекли + 16°С и дебео џемпер, и ћебе... Да би се смањила зависност од увозних енергената...
 
Nazad
Vrh