Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da...Lose u p.m
Pogotovo 2021.
Proizvodjacka cena kukuruza 20 dinara.Ko je bio pametan i imao,prodao na 39 pocetkom marta.
Mnogo lose.Nece biti za nove traktore.Aute,letovanja.
20 dana posla 4 meseca kukumakanja na forumu.
KAkve su Vam onda dobre godine ako je rod 2021 i njegova prodaja od 33-39 din losa.
Odma se prebacili na ovogodisnje inpute koji su astronomski i neki su zeleli kukuruz i po 50+ dinara.Videcemo cenu zita dogodine,pa ako bude ispod 40,onda je opravdano kukanje.

Ovaj forum cini 90% ratara iz Vojvodine i samo kukumacete kao tetke po ceo dan sto nema kise.
Gde su vam ti kanali,podzemne vode,bunari,pumpe.Treba nesto i uloziti,a ne samo "pogledati" u nebo...I u Kimija.
Sta lupas ti,ti znas da sam ja samo ratar,da nisam povrtar,u da mi noge nisu kaljave od prebacivanja cevi svaki dan,prvo se presaberi sta pises,i lupetas o radu od 4 meseca,,a ako je tako dobro,i za 4 meseca se zaradi opasna lova udri i ti,pre nego sto se nalupas kao otvoren prozor

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Da...Lose u p.m
Pogotovo 2021.
Proizvodjacka cena kukuruza 20 dinara.Ko je bio pametan i imao,prodao na 39 pocetkom marta.
Mnogo lose.Nece biti za nove traktore.Aute,letovanja.
20 dana posla 4 meseca kukumakanja na forumu.
KAkve su Vam onda dobre godine ako je rod 2021 i njegova prodaja od 33-39 din losa.
Odma se prebacili na ovogodisnje inpute koji su astronomski i neki su zeleli kukuruz i po 50+ dinara.Videcemo cenu zita dogodine,pa ako bude ispod 40,onda je opravdano kukanje.

Ovaj forum cini 90% ratara iz Vojvodine i samo kukumacete kao tetke po ceo dan sto nema kise.
Gde su vam ti kanali,podzemne vode,bunari,pumpe.Treba nesto i uloziti,a ne samo "pogledati" u nebo...I u Kimija.
Ja vece kenj.....e na ovom forumu od ovog nisam procitao, a clan sam 10 godina. Druze kad bi mi krenuli da zalivamo po vojvodini, djerdap ne bi imao vode da proizvodi struju koju i ovako uvozimo po jako visokim cenama, razmisli malo pre nego napises nesto. Cela sela su ostajala suva bez vodovoda kad su neki pocei na par mesta sistamima da zalivaju....
 
Ове фали ~2 метра воде. Види се колико је извучено само ове године. Чак је и криваја у једном делу пресушила
518429573d24178c8d7a7f4da8d75a72.jpg
224fbb6c1e977c7ec3ee15ad80739fa5.jpg
 
Drzite se tih babinih prica,ilije ,djure,pere i ostali ....vreme se promenilo 5 puta,to su sve beskorisne price.A inace sto jace przi,to bolje,pre ce se svi usevi skinuti i mir.
 
Da...Lose u p.m
Pogotovo 2021.
Proizvodjacka cena kukuruza 20 dinara.Ko je bio pametan i imao,prodao na 39 pocetkom marta.
Mnogo lose.Nece biti za nove traktore.Aute,letovanja.
20 dana posla 4 meseca kukumakanja na forumu.
KAkve su Vam onda dobre godine ako je rod 2021 i njegova prodaja od 33-39 din losa.
Odma se prebacili na ovogodisnje inpute koji su astronomski i neki su zeleli kukuruz i po 50+ dinara.Videcemo cenu zita dogodine,pa ako bude ispod 40,onda je opravdano kukanje.

Ovaj forum cini 90% ratara iz Vojvodine i samo kukumacete kao tetke po ceo dan sto nema kise.
Gde su vam ti kanali,podzemne vode,bunari,pumpe.Treba nesto i uloziti,a ne samo "pogledati" u nebo...I u Kimija.
Tvoja lokacija je?????
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh