Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Konačni bilans tačno Sebastijan.
 
83-A0-AB7-B-A1-DD-43-BA-93-E2-15-C92-B3-D72-F5.jpg
Iznenađujuća prostorno oblast koju je ovo zakačilo, iznad očekivanja ali zato savršeno zna gde treba da crkne. Jadni moji Banaćani, k’o da su drvlje i kamenje na nekog bacali…
Banat je nekad bio mocvara, a sada smo izgleda prvi u redu da postanemo pustinja 🤨🤨🤨
 
@Peet dragi kolega kao dugogodisnji clan ovde ne tako aktivan po temama kao ti,nemogu a da nekazem jer mi tvoja prica godinama ista.Lose je,strasno je,nema nista a onda na kraju dobro je ispalo kako sam ocekivao😂😂 Mene licno briga kolklo ce ko da ima ali me iritira kuknje bez realnog pokrica na kraju,sto je opet moj problem koji cu izbeci ne citanjem takvih objava.
 
@Miki44
Gde pade 20L Miki?☺
To je samo iznad grada i to jednog dela koji se našao na pravcu glavnine oblaka koji je išao na Novi Bečej.
Verovatno je i Medenjača u toj liniji bila.
Unače prava informacija za glavninu atara je 5-6 litara i manje.
 
[mention]smilad [/mention] deo atara izmedju radicevica i beceja je palo 21 litra isto toliko i na jarosu. Ne znam kakvo je stanje oko bogdanovog salasa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ništa brže ne izvuče iz kreveta od grmljavine i prikolice žita na avliji. :D

Dobro je Nedjo da je bar nešto palo. Evo u Kovačici prašine u ataru mož izvoziti za Katar.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
Ništa brže ne izvuče iz kreveta od grmljavine i prikolice žita na avliji. :D

Dobro je Nedjo da je bar nešto palo. Evo u Kovačici prašine u ataru mož izvoziti za Katar.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
Znači nisam jedini jutros ripio iz kreveta... 😊😊
Samo što do kraja kiše nije ni bilo, tresla se gora, rodio se miš...
 
@zokib
Moguće je, to je ta linija od Srbobrana prema Novom Bečeju, praktično obod uz kanal DTD.
Ja tu nemam zemlje, ali u svakom slučaju to je mali deo površine pošto je Bečejski atar preko 30000 hektara i u prečniku 40km.
 
Da ne zaboravim.
Hteo sam da te pitam kako ti semenska lucerka izdržava ovu sušu.
Kod mene jedna njiva ,kao da se suši i stablo .Cvetne grane su sitne ,jednom rečju ,gadno izgleda.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh