Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene kući 6l a kod drugara u istočnom delu sela 13l (pre pola sata, još pada sitna). Ispratio sam sve moguće radare i razočarano zaključio da je tamo gde su mi njive bilo još manje nego kući. Isto je bilo i sa prošlom kišom, izgleda da je taj deo atara kod stiropora nešto opasno zgrešio...
 
@kiraj
Citam tvoj komentar i razmisljam, kakva vukojebina ste vi sa 60 l kise u onom proslom talasu☺
Ne daj Boze da znas sta je vukojebina u stvarnosti!
Evo sad, kako se priblizava oblacnost Beogradu polako ali sigurno ce se sve raspasti do nas opet i po ko zna koji put. Bitno da je poceo jeb.. vetar da duva!
 
Nisam ispratio da je u N.Beceju I Basaidu proslu put palo toliko ,znam samo da su Becej i deo prema B.Topoli dobro pokisli.
 
Drale, oblačni sistem je kod nas došao sa vaše strane ali je naglo ojačao iznad samog Srbobrana, zapadnije je bilo manje kiše a istočnije više. Kod vas u Vrbasu je bio baš slab oblak, a meni ste vi intresantni jer tako zaključim koliko je bilo na mojim njivama (kod stiropora).

Još uvek pada natapača, pa se možda saldo malo i popravi...
 
Stali oblaci ispred grada i nista , pivukli rucnu na tisi i nece ka nama, i vetar okrece smer e da mu jeb
17ae0cf9761e1abf0453bdad41a6649a.jpg




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@kiraj
Citam tvoj komentar i razmisljam, kakva vukojebina ste vi sa 60 l kise u onom proslom talasu☺
Ne daj Boze da znas sta je vukojebina u stvarnosti!
Evo sad, kako se priblizava oblacnost Beogradu polako ali sigurno ce se sve raspasti do nas opet i po ko zna koji put. Bitno da je poceo jeb.. vetar da duva!
Ne bih da izigravam advokata ali si Peet malo preterao,naročito prema Kiraju koji je izuzetno korektan član ovog foruma i koji izbegava konflikte.Kikinda je dobila ali daleko manje od 60 litara a ne Bašaid.
Mi smo prošle godine sve prošli što vaš kraj sad prolazi i niko od nas nije napadao ove što su dobili više padavina.Na 6 jutari deteline smo imali oko 800 bala za celu sezonu.Žita smo imali 37 meteri ali malo posejano.Kukuruza na 12 jutari-5,5 trotonki.Promaja u kotarkama a daleko je do berbe.
 
I kod nas stali i ne mrdaju, pre sat vremena me zvao sestric u NS kaze tuce vec sat i po,bice izgleda budza
 
Titel 0 litara... neće pa neće... valjda ce u sredu pasti nešto... od ovog danas nema ništa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh