Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa i drugi su brinuli o svom dok si ti jebavo!!! Sad kad je zakucalo svima onda se kao nesto brecamo?? Treba tebi susa od jedno 3god. zaredom da ti okrene pamet 👍👍👍
 
Pa i drugi su brinuli o svom dok si ti jebavo!!! Sad kad je zakucalo svima onda se kao nesto brecamo?? Treba tebi susa od jedno 3god. zaredom da ti okrene pamet 👍👍👍
Druže mene ni jedan jedini put nisi čuo da kukam ili da se žalim niti ću. Samo se pitam koliko ste poboljšali situaciju kukanjem? Ili želiš da svi ostali ćute u ovoj temi dok ćete vi samo pričati o 2012,2017,2021,2022.?
 
Druže mene ni jedan jedini put nisi čuo da kukam ili da se žalim niti ću. Samo se pitam koliko ste poboljšali situaciju kukanjem? Ili želiš da svi ostali ćute u ovoj temi dok ćete vi samo pričati o 2012,2017,2021,2022.?
Ne može se situacija poboljšati kukanjem i ne treba preterivati u tome,ali da podjebavaš to je istina i to konstantno,onako prikriveno.
 
Grešiš druže nikoga ja ne podjebavam kao što kažeš, i malinari su nagrabusili i voćari a samo par njih kuka. Na bilo koi post ljudi koi nisu pogođeni sušom odmah se ide đonom, kao da je neko od nas kriv za njihovu situaciju, kao da su samo oni pogođeni sušom, pa ljudi su u poplavama izgubili sve što su celog života sticali ali život ide dalje.
 
Čujem li ja ljubomoru u ovom postu? A misliš li ti da bi svi ostali trebali da istarupiraju svoje kukuruze u znak solidarnosti sa vama kojima je suša uništila kuk
Nema tu ljubomore ni malo ja se bavim stocarstvom tako da je manji problem kada meni ne rodi nego kada nikom ne rodi pa bude skupo i ono sto treba dokupiti.Nama je ovo treca uzastopna susna godina upareno sa dosta losom zemljom tako da nam nije svejedno.
 
Druže mene ni jedan jedini put nisi čuo da kukam ili da se žalim niti ću. Samo se pitam koliko ste poboljšali situaciju kukanjem? Ili želiš da svi ostali ćute u ovoj temi dok ćete vi samo pričati o 2012,2017,2021,2022.?
Samo susa tebe moze da izvede na pravi put i to ni manje ni vise nego tri za redom inace ti nema spasa 🍻 Pocevsi od ove oplodnje kukuruza kada bi ti izostala, pa sledece opet nista, izduvao bi se brzo od te siline koju si umislio!
 
Bilo suse i pre nas a bice i posle nas i svaki put je bila najgora.
Lose je kada promasis prskanje ili useres nesto pa propadne usev ali na nebo ne moze se uticati a grickati sebi dzigericu zbog suse, ne vredi. Sta je tu je. U sutra se treba gledati. Danas je vec proslo
 
Samo susa tebe moze da izvede na pravi put i to ni manje ni vise nego tri za redom inace ti nema spasa 🍻 Pocevsi od ove oplodnje kukuruza kada bi ti izostala, pa sledece opet nista, izduvao bi se brzo od te siline koju si umislio!
Buniti se na vremenske uslove po meni je pobuna protiv Boga a to sebi ne mogu da dozvolim. A ako misliš da sam zbog toga loš čovek ok imaš prava misliti šta god hoćeš.
 
Eh moj Pidikanac, razumem te, to je naša česta uzrečica koja se i meni ponekad zalomi, ali znaj, vezivanje vremena i Boga je čist paganizam, kao što je i npr. iznošenje hrane na grob upokojenog na isti način. Ne samo Srba, generalno i Slovena, Grka, koga hoćeš.
Planeta i vreme na njoj koje postoji od njenog nastanka su milijardama godina stariji od bilo kog živog bića, čoveka ili vere.

Elem, za naredni period u čitavoj Srbiji crtaju se kojekakve lokalne aktivacije, ali nije to nešto što bi zahvatilo neku veliku površinu. Više i prostranije je moguće posle 5-6. jula kada se konačno crta i ozbiljno osveženje koje bi potrajalo. Ovo u subotu i nedelju bi zahladilo za 4-5 stepeni i to ponajpe na severu samo.

Konkretno za danas, na onim fine rezolucije se nešto stalno mota jedna te ista priča, da se nešto razvije na planinskom terenu i onda uz vetrinu i osveženje premesti na kolubarski okrug, pa na okolinu Bg i malo preko tamo ka Banovcima, Slankamenu, Mošorinu. Videćemo.
 
Poslednja izmena:
Druže Kimi pročitaj sve o proroku Iliji i svemu onome što se desilo na brdu Karmil. Bog je uskratio kišu na tri godine i takođe je pustio nakon događaja na Karmilu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh