Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kolko je Mirko kukumavcio ja hteo u cisternu da mu vucem vodu odavde.Stvarno je bio naporan.Sad ce se i ova tema malo normalizovati.
 
Zasto kukati,zato sto drugacije u ovoj zemlji nemoze nista da se zavrsi i uradi pa ni kisa,vise nema cile-mile.:ppozdrav:
 
Poslednja izmena od urednika:
Oce li uopste nekad da padne kisa, dosadilo mi da pratim prognozu po kojoj kod mene pada kisa a nema ni kapi jedne i svakog dana tako.
 
Sutra ide prolazni hladni front sa Alpa u zapadnoj,severozapadnoj struji.

Uslova za padavine bi trebalo biti u čitavoj zemlji.Prvo bi krenule na severu popodne,a zatim kasnije uveče i tokom noći bi se raširile na veći deo zemlje.

Najmanje padavina na krajnjem severu,gde će verovatno biti u obliku lokalnih pljuskova.

S druge strane,na jugu Šumadije,jugozapadu i delu zapadne Srbije -prodor usporava,oblačnost koja bi dolazila iz Bosne bi se pretvorila u višečasovnu nimbostratusnu ravnomernu natapaču uz pokoju grmljavinu pa će tu biti najviše padavina-lokalno preko 25litara.
 
Hvala Kimi puno, naložio si nas ovde počeli smo da pratimo i modele :ppozdrav:Inače pošto sam vikend seljak, da nije tvojih prognoza i tvojih objašnjenja za praćenje modela gotovo ništa ne bih uradio, od košenja, senaže, setve, tretiranja sve određujem prema tvojim prognozama i modelima, inače RHMZ smi služi samo za modele. Važno je da je slika direktora na naslovnoj strani a ostalo ko šiša, zemljo Srbijo....
 
Hvala Kimi puno, naložio si nas ovde počeli smo da pratimo i modele :ppozdrav:Inače pošto sam vikend seljak, da nije tvojih prognoza i tvojih objašnjenja za praćenje modela gotovo ništa ne bih uradio, od košenja, senaže, setve, tretiranja sve određujem prema tvojim prognozama i modelima, inače RHMZ smi služi samo za modele. Važno je da je slika direktora na naslovnoj strani a ostalo ko šiša, zemljo Srbijo....

E pa to je lepo,nije sve u gotovoj prognozi i ikonici....drago mi je da razaznaješ polako neke osnovne stvari :osmeh:

Nama ne treba ni kapi narednih 10,15 dana.Bas ga je preterala u zadnje vreme.

A još će biti,eto koliko sutra uveče 25litara :osmeh:
 
Ko ima viska padavina slobodno nek posalje kod nas, kisa nije pala 20+ dana ( i to kad je pala bilo 10-tak litara) , zemlja ispucala , sreca niza temperatura pa biljke jos nekako izdrzavaju, mada ima ih u ataru tuga gledati
 
Poslednja izmena od urednika:
Pa naravno da bi jer kisu nisu videli mesec dana.Prodaju se dupeta i za mnogo manje stvari,a ne za ono od cega se porodica izdrzava.Lako je pricati onima koji su dobili kisu u vise navrata.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh