Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Po ovoj karti sto je zeljkoo postavio Macva i Pocerina ko crna rupa i skoro uvek tako ,a zasto je to tako voleo bih da neko objasni.....:sta:
Niste samo vi crna rupa, i Semberija je, dok kod Zombija redovno udara, a prakticno smo u komsiluku.
Od jutros samo pokupila prasinu.
 
Kod nas je oko 10:30 pala solidna , nisam proveravao litrazu u kisomeru ,al jos vise vredi ovo zahladjenje....
 
Da covek ne poveruje, juce i danas oblaka koliko ti srce hoce i jedna jedina kap da ne padne. Cudo jedno.
 
Niste samo vi crna rupa, i Semberija je, dok kod Zombija redovno udara, a prakticno smo u komsiluku.
Od jutros samo pokupila prasinu.

Kod mene je počela u toku noći a ujutru oko 8 je pojačala i pretvorila se u pravi pljusak i tako je padala do 2 poslepodne. Nakislo je savršeno ali nije previše.

Bio sam u Bijeljini prije neki dan i baš se vidi da nema kiše, kukuruzi baš slabi uz zaobilaznicu, skupili list.
 
Kod nas nista, pocelo je da bude kriticno po ataru, losije uradjene njive pokazuju zestoko nedostatak vlage, bice povuci mi ga a malo mi ga i potegni.
 
Kimi moze li neko objasnjenje sta se to desava i zbog cega. Ima li u najavi neka kisa za moj kraj?
 
Kod nas padala jutros od 4 do 5,pa od 10 sati do sad ko zna koliko je palo.Vise ne moze ni u zemlju.Steta sto nemam kisomer.
 
danas se kanta od jupola napunila kisnicom za svega par sati...
Koliko sam je samo zeljno iscekivao toliko sada jedva cekam da prestane. Sto ti je covek proklet...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh