Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Je l' u tim vasim krajevima bilo samo jake kise bez leda i oluje? Ne znam sta li ocekuje moj kraj tj. Semberiju, vidim da je cak izdato upozorenje za Bijeljinu i Semberiju za jaku kisu i jako nevrijeme, pa su izdali upozorenje za mogucnost nove poplave.Nadam se da ipak nece to biti bas toliko koliko oni najavljuju, da ce bar proci bez nekog nevremena.
 
Nije bilo leda , bar nisam čuo , bio je samo jak i dug pljusak u cijelom kraju ( osim mog sela naravno) .Vidim na radaru da to sad ide prema Semberiji.
 
Na Zlatiboru prada slaba kisa i grmljavina umerena. Ali cinimi se kako je ovde proslo, da se po kartama pogorsava vreme ka cacku i uzicu.
 
Kod mene grmi iz sekunde u sekund, za sada nema jake kise. Pada umereno, ali grmljavina konstantna,kao da nesto tek nailazi. Okruzilo sa svih strana grmi.
 
Kod mene pljusak sa jakom grmljavinom. Interesantno je da se glavni oblačni sistem kreće sa jugozapada na severoistok, a ovi oblaci koji se sad istresaju kod mene su došli suprotnim smerom. Šta će tek biti kad se sudare te dve struje? :sta:
 
Kod mene pljusak sa jakom grmljavinom. Interesantno je da se glavni oblačni sistem kreće sa jugozapada na severoistok, a ovi oblaci koji se sad istresaju kod mene su došli suprotnim smerom. Šta će tek biti kad se sudare te dve struje? :sta:
Dobro si odredio smer jer sam ga i ja pratio na radaru preko Hr. I Bosne. To sto se tebi ucinilo da je dosao iz suprotnog smera je prividno.
Jednostavno je poceo da se stvara n tom mestu kisni oblak i sv je vise i vise jacao i povecavao se i kada se dovoljno prosirio i zahvatio tebe ispalo je kao da je dosao iz tog pravca.Kisa pada odmah cim se stvori .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh