Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
za sutra stabilnije a predvece ce pljustati.
 
Poslednja izmena od urednika:
badava nam protivgradne stanice kad nemamo raketla da razbijemo grad.normalno da nece vise nista biti normalno,kao i prosla godina sto nije bila tako i ova.
 
samo sutra imam da isparam 20kj kukuruza i okopam 10kj suncokreta i gotov sam za ovu godinu i moze da pada inace je dosadila,na jesen necemo moci da zabodemo plug u zemlju kad nam toliko napada.samo nek bude pola od cele prognoze bice dobro.
 
Pre oko sat vremena nakon jucerasnjeg pravog pljuska jos jedan veceras je rokao i ovde kod nas. Po selu je bio cist pljusak bez grada sa grmnjavinom ali na radaru se zacrvenilo i vidi se da je prosao preko Velike Grede i Jermenovcima a drugi preko N. Kozijaka. Bilo bi dobro da nasi clanovi Cicimoric i Dragan Kovacev iz tih mesta obaveste dali je bilo sve ok.
Nisam pratio ovu temu danas, bila je totalna provala oblaka, oluci manjeg kapaciteta su prelivali zesce, bez grada! u Dobrici kako sam cuo pao je i grad, neznam koliko jak.
 
Kod nas danas przilo sunce ceo dan,pocrveneo sam kao rak.Juce bio nenormalan pljusak u selu i jednom delu atara a na drugom kraju atara da se ugusis od prasine.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh