Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ko bi rekao da ce doci do formiranja tornada !Nije bilo uslova za to na meteo kartama.

Ovde Sunce,ali razvijaju se oblaci pa ce biti ponegde pljuskova.

I dalje ostaje velika mogucnost za supercelije sutra(posebno sever i centralni predeli) ali ce uslova za nju biti i prekosutra.

I dok ce se u skoro celoj Evropi vreme smiriti i biti Suncano od sutra,na centralnom i istocnom Balkanu ostaje nestabilno i narednih 5-6dana.
 
Da ali nekrijes dozu odusevljenja kada treba da se desi neko zlo .Te koje mocno cudoviste te ovo te ono. Medjutim meni to nesmeta i ja te razumem jer ti je to struka.Tako i oni u Americi sto idu da ispituju tornado ,normalno d su odusevljeni kad se neki pojavi. To sto je za nas poljoprivrednike to zlo to je nasa stvar.Bitno je da ti nama dajes dobre prognoze a sto su one takve kakve su to je visa sila.:ppozdrav:
 
Kimi ne obraćaj pažnju. Lemilica je starda od grada pa je malo kivan.

Kao što neko voli videti lepu sliku neko lep auto tako neko voli videti "lepu" oluju (naravno u smislu prirodne pojave).
 
Ja koliko vidim u Vojvodini naredna 3 dana lepo vreme...u sredu ili cetvrtak kisa sa mogucim gradom...odakle vam te supercelije?
 
Što se Kimija tiče-nemam reči.Korektno nas obaveštava i to poprilično dobro.
Meteorološki forum pratim svakodnevno.Kao sa radošću pišu i o snegu ali nemojte im zamerati jer ne donose oni ni sneg ni nevreme-jednostavno to su za njih dešavanja i samim tim je forum ažurniji u odnosu na period kada se sa vremenom ništa ne dešava
 
dajte ljudi pa svako od nas voli da vidi nesto veliko sto ce pamtiti celi zivot a iz tog i nauciti nesto.ja mislim da niko nezeli da tamo nekom ubije grad useve,od toga nema nista gore,nadam se da ce nas zaobici nevreme dovoljno smo ubijeni i ovako a nevreme nam ne treba a ako mora neka bude tamo gde nema stete.i sam sam bio svedok nevremena gde je grad padao 5min a bio je velicine pesnice,ubio nas je skroz takoreci sahranio nas zive.nadam se da to vise nikada nigde nece pasti.sve u svemu dobro je razmeniti misljenja ali ja neverujem da kimi a i mi svi ostali zelimo nekom zlo.
 
Posle današnjih +32,crveni se nebo od Hrvatske i stižu neki oblaci.Ovo sa vremenom (nevremenom) nije normalno,nek nam je Bog u pomoći a kako je krenulo i on nam je okrenuo leđa.Još neki dan mi je bilo zlo od štete koju je led napravio,juče gledam šta je tornado napravio Golubincima i Ljukovu,nije mi dobro i bojim se pomisli da tako nešto može i meni da se desi.Kako biti pametan sa svim ovim dešavanjima?
 
Kod nas danas suncano i toplo temperatura +30 i poneki oblak bas sam ze uzeleo ovakvog vremena ..Videcemo sutra kako ce biti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh