Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
neka se nosi u tri lepe, u mom kraju nije palo kise da poveca vodostaj ove nase male recice a kamo li da prija kulturama, zemlja suva, najmanje 10 dana je prskalo, vreme idealno za izazivanje raznoraznih bolestina i razvoj stetocina. Gledam prognozu predvidjaju od utorka zahladjenje i padavine aj bas da vidim i to.
 
sunce ti kalajsano cujem brundanje grmljavine idem da pogledam kroz terasu pa javljam situaciju

- - - - - - - - - -

ovo nije normalno sta sam video munju u daljini neda przi o zemlju vec otkida backu,valjda nece u moj kraj doci,vetra nema,vece mirno samo mi jos nevreme fali

- - - - - - - - - -

jel neko bio napolju?sve ce nas sprziti svakih 10 sekundi zvizne grom tako nesto u my life nije bilo,sa tolike razdaljine da vidim gromove,dolaze nam super oluje.

- - - - - - - - - -

bacvani jeeel vas ima budnih?kaste nesto dal da lezemo da spavamo nesto nije u redu sa vremenskom prognozom neko nas je nasanko,netreba nam sad ovolko nebreme.
 
brate mili nebi volo da sam na tvom metsu,za 5 min video sam minimalno 50 gromova osvetli mi celo nevreme koje izgleda da se sastavilo sa zemljo,izgleda da ce preci tisu nocas da pada i u banat.
 
sa gotovo?sace preci tisu,nepada kisa u kucuri?

- - - - - - - - - -

tuku gromovi kao pvo haubice '99.

- - - - - - - - - -

pre 10 m in nevreme prelazi reku i briblizava se mome selu u nameri da nas pokvasii.prijem

- - - - - - - - - -

sva sreca pa srce oluje ce biti izmedju ki-su a moje selo ce samo okrznuti kraj oblaka vesti sa rhmz

- - - - - - - - - -

napolju je jezivo psa da neizbacis napolju,oblaci su jako visoko a neprodje ni 5 sek da nezvizne grom i obasja nebo,strava.

- - - - - - - - - -

i sta kazete jel ima zivi backoj jel bilo grada samo krklja

- - - - - - - - - -

nepucajte ode ima ljudi.sta znaci ona slika sa bojama neka neko objasni ?

- - - - - - - - - -

pocinje da pada

- - - - - - - - - -

a nijedan sajt nije predvideo kisu tako rano,bemti ...

- - - - - - - - - -

za pola sata prosla backu i stigla u ravan banat,videcemo sutra sta ce ostati posle ove slote.kisa i dalje sve jace pada .dal me neko prati.ispaljuju se protiv gradne rakete komada 2.cao sam zvuk bas u ovom momentu.nadam se da ce ublaziti haos koji nam dosao iz hrvatske,dok niko nije imao pojima cudim se da su i ispalili rakete.

- - - - - - - - - -

vidim sada da je oluja stigla do rumunije i da se sastoji iz tri dela stvarno nenormalno vreme vec u rumuniji pada kisa a malo pre bila u backoj po meni daleko,ali koga briga za vreme koje svakih 5 sekundi zvizne debeli grom.ccc nista od paranja kukuruza.
 
Crvena boja na radaru mislim da je grad,sto tamnije sve je gora situacija.Dosta sirok pojas je zakacen,bar koliko radar pokazuje.Nadajmo se samo da ako je bilo grada nije jak i nije dugo trajao.
 
nevidis slucajno da seva napolju,vidi se izdaleka samo izadji i pogledaj prema subotici.

- - - - - - - - - -

eto prestalo je i nista strasno nije se desilo a izdaleka da nepozelis nikom.
 
Kod nas se dobro ispadala,a i tukle munje ko lude par puta je dolazilo do prekida struje trajalo jedno pola sata i vetar jak mislio sam da ce poceti crepove da skida ali je dobro proslo!
 
Na cemu je bio ovaj nas Ivica nocas :sta:... Inace kao sto je Toma VS rekao bilo je zesceg vatrometa,ali srecom bez leda,bar u Vrbasu...za selo jos ne znam jer nisam zvao roditelje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh