Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas su petak i subota bili bez kiše pa sam uspeo završiti špartanje,bila je varijanta niski start čekanje ko zapeta puška.
 
danju nemoze da se vidi kao nocu i sa strane oluje lajt sou je sinoc bio nevidjen,svakih 5 sek vidis grom,po mom nekom iskustvu malo se prica a jos manje je normalno.nebih pozeleo nikome da se zadesi napolju jednog decka je na fudbalskom terenu zakuco grom pre neki dan.
 
Zamolio bih Kimija ako moze da mi da informaciju o vremenskim prilikama na teritoriji opstine Brus u narednih par dana.Hvala unapred
 
Zamolio bih Kimija ako moze da mi da informaciju o vremenskim prilikama na teritoriji opstine Brus u narednih par dana.Hvala unapred

Promenjivo i nestabilno sa popodnevnim pljuskovima.Danas je najveća verovatnoća da ostane suvo,a već sutra su šanse za padavine znatno znatno veće.

BTW trenutno nevreme besni na zapadu Bosne.Na istoku Bosne i zapadu Srbije jos mirno,jer ima dosta oblaka koji ne dozvoljavaju razvoj.
 
Кими, је л' се шта променило у вези данашњег невремена или остаје све како си већ раније написао. Мислим на време(предвече) и место (централна Срб.).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh