Vremenske prilike u 2009. godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kako se sad ispadala strasno a vetar lomio drvece i kukuruza malo povaljao u komsijskoj basti. struje nije bilo pola sata
 
ovde je palo oko 5 litara i sad nepada trenutno ali oblaci idu jos sa zapada... :zli: :zli: :zli: :nono: :nono: :udri: :udri: :kisa: :kisa: kako je dosadna ova kisa
 
IDE PRAVO NA MENE :udri: :udri:

2u95r41.gif
 
o8avr6.gif

_________________________________________________Post je spojen: [time]1246983756[/time]_________________________________________________
Sad jasnije ?
 
Moram da gasim komp


_________________________________________________Post je spojen: [time]1246984928[/time]_________________________________________________
:cao:

_________________________________________________Post je spojen: [time]1246987721[/time]_________________________________________________
Prošlo je srečom bez grada i vetra palo je oko 5 l kiše , a na njivama oko sela :sta: :sta:

fk63qv.jpg



_________________________________________________Post je spojen: [time]1246988720[/time]_________________________________________________
2yy1mvk.jpg
 
sad stade. i moje mesto se vise ne zove ratari nego venecija. oce li neko da menja camac za auto? jel ima neko semenskog pirinca? pa zar moze onako da pada? pa jos i neka vetrina. pa i poneka gradljika. katastrofa.
 
u novom sadu je bio jak pljusak danas kad sam bio na upisu ...jedva sam prosao kroz baru ispod nadvoznjaka... ogroooooomna voda do patosa dacije Logan . u Backoj Topoli sinoc oko 3 je padala jaka kisa i grmelo je a ujutru oko 6 jedan manji pljusak ....dovoljno da kombajn ne moze u njivu :udri:
Prognoziraju sutra lepo vreme ...valjda nece biti kise da zasere kraj zetve kod mene!
 
Tako sam i ja na netu gledao petodnevnu prognozu...i urgirao da se pokosi zito ponedeljak i vidis da nisam pogresio.Moderni poljoprivrednik se sluzi i internetom...prati vremensku prognozu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh