Vremenske prilike u 2009. godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
prodajem semenski pirinač , ronilačko odelo i jet sky :haha: . kod nas padalo lepo :kisa: :kisa: i sad mrljavi onako
 
jhona DERU je napisao(la):
prodajem semenski pirinač , ronilačko odelo i jet sky :haha: . kod nas padalo lepo :kisa: :kisa: i sad mrljavi onako
:haha: :haha: :haha:
i kod nas je padala danas ,a ni kombaji nisu isli u njive .juce je surak pokusao da preda zito pa nije uspeo proklijalo vise od 10 posto sorta rusija ......ostala je za stoku kuci ko zna mozda je to i dobro .
 
mityoo je napisao(la):
Palo u toku noci oko 15 litara tako da danas nista od baliranja slame!

I ja hteo danas da presujem slamu sad će opet trebati čekati par dana , a i detelinu bih već kosio .
 
~Kiki~ je napisao(la):
mityoo je napisao(la):
Palo u toku noci oko 15 litara tako da danas nista od baliranja slame!

I ja hteo danas da presujem slamu sad će opet trebati čekati par dana , a i detelinu bih već kosio .
Moja detelina je pokosena, sinoc i jutros a slamu ako nebude kise sutra ce moci raditi...
 
nece detelini faliti ako je juce kosena!! jel si rasturio il ne?? ovakvom stvarcicom ja rasturam posle kosenja i jos jednom ona je za 2 dana osusena na detelinu mislim (slika nije moja radis e o ISTOJ stvarcici) samo moj rasturac ima dva kardana za sakupljanje i rasturanje!!
2gtx5a8.jpg
 
Kodnas nije obicaj da se rastura otkos... A na slamu sam mislio da ce moci sutra balirati ne detelinu... Detelina ce se raditi otprilike u sredu ako bude lepo vreme...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh