Vremenske prilike u 2009. godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo kod nas bas stala kisa,padala sat vremena. Bas nam je dobro dosla,ostalo mi jos dva dana zetve. Milina.
 
Kod mene sad pocela a moji nadnicari otisli od 5 da cupaju arpadzik.Izgleda da ce dobro prokisnuti.
 
wvti84.gif
 
ovde je oko 5 casova ujutru bio manji pljusak koji je doneo 5 lit kise po kvadratu i sad nemoze da se vrsi zito mozda ce se i moce predvece ali ce imati vlage ::lose:: a cujem da i za danas jos najavljuju kisu i pljuskove :zli: :kisa: dokle :sta:
 
Kod nas oko 5 ujutro lila ko iz kabla! palo je sigurno 30mm tako da danas ladovina... Moje zito je ovrseno, ostao samo jos jari jecam ali trebalo je raditi uslugu. ima jos par jutara...
 
ovde :cool: al je nocas bilo kise taman da zito dobije vlage juce vrseno oko 13% posle podne a danas ce silosi da zaradjuju na susenju
 
ovde se gadno naoblacilo sa zapada i izgleda da ce biti kise u vecini vojvodine opet i ovde upravo pada :zli: :zli: :udri: :kisa: tamam se malo prosusi kad opet kisa i kisa i kisa....pa dokle ce da pada?a zetva kod nas je danas prekinuta jer je jutros pala kisa
 
e to veoma lako moze da se desi u augustu da je nece biti kad bude najvise potrebno :nono: :kisa: ali nikad se nezna sta nas ceka u augustu,mozda ce biti jos i poplava a mozda i susa :sta:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh