Vremenske prilike u 2009. godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ljudi kakav je ovo bio pljusak,juuuu,znaci istrco sam da otvorim kapiju da bi kombajn usao(pretrcao sam nekih 10m),gace su mi bile mokre.
 
do danas je bio suv jedan deo atara,pa je tu bila diskoteka,znaci svi kombajni iz sela tu.
e sada je sve mokro,sad dva dana nema ulaza u atar.
 
Ala je pala kišurina nek ide u tri lepe.Sastavilo se nebo i zemlja.Vraćao se sa puta od Rume do Pećinaca putovao sat vremena(relacija 15-ak km)po putu voda hoće da istera volan iz ruku a njive plivaju. :udri: :udri: :udri:
 
Ja uspeo danas i juce da pokosim 13 kj prinos los 22 metra po jutru,doduse to su mi najlosije njive i taman presli na malo bolju psenicu kad se sastavilo nebo i zemlja,lilo je kao iz kabla.Nema sada zetve nekoliko dana,strasno.
 
Bio sam da kosim žito i dok sam stigao kući pokvario mi se konbajn ( drukležaj ) pa sam to rastavljao i eto sad stigo kući . Kiša ja padala posle 5 sati a fotoaparat nije bilo kod mene. ( meni " dobrodošla " ova kiša jer sutra mogu na miru da popravljam konbajn )
 
Опет пало оно бјело г...о,срећом нисам ударио јелена,лијепа је Војводина ал' ја дефинитивно селим на Флориду.?!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh