Vremenske prilike u 2009. godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Baš sam isterao kombajn da idem da vršim žito baš se prosušilo kad ono ......
1zva93d.gif


.......istresao se ovaj oblak nenormalno :udri: :udri: :udri:
 
Ovo je vrijeme katastrofalno, pljušti svaki dan :kisa:. Kod nas ima nekih koji su se odlučili i mokro vršiti, ali ih je danas opet pljusak omeo. :zli:
 
kod mene u jednom delu atara nemoze da se osusi zemlja zbog ucestalih kisa a na jednom delu atara se moze vrsiti psenica jer tamo nije bilo kise bar 5 dana pa ze zemlja prosusila, :D
 
Evo, sad ovaj majmun na TV prognozira jos kise i najvisu dnevnu temperaturu do max 25°C...

Dodje mi da sam sebe ugrizem od muke... kad cu ja svoju zetvu obaviti, to nitko ziv ne zna. vec preko 10 dana svaki dan neki pljusak il po cjeli dan pada...

Treba nam "Vidoviti Milan" doci prognozirati vrijeme, mislim da bi bolja prognoza bila ;)
 
Ovde do pola sela pljusak a druga polovina ni kapi kiše.
Neki su vršili jeačam iako je velika vlažnost.
Najavljuju kišu, a ako ne bude sutra prskanje repe.
 
mi smo juce poceli vrsidbu u 1 sat vlaga je bila 15.5 danas spremili kombajne da krenemo kad ono pocela kisa i sad pada . mislim da 2.3 dana opet nema sanse da mrdnemo nigde
 
Evo sad je pocela i kodnas da pada a bas smo poceli da se spremamo da krenemo! :udri: :udri: ::jako_besan:: ::jako_besan:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes::
 
kod mene jos sija sunce :cool: ali gledao sam satelicku sliku i ide nesto gadno sa istoka oblak koji zahvata celu vojvodinu a bas danas bi se trebala nastaviti zetva ali nista od toga :nono: :zli: :zli:
 
Kod nas pada atar prema Mihajlovu pliva.Terao sam auto 20km/h brisači nisu mogli da obrišu a putevi su bili pod vodom za 3min.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh