Vogel&noot soil solutions

Juce stigao,za par dana ce krenuti u njivu u zaoravanje stajnjaka.
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]

Jel za kejsića? :osmeh:
 
Zamolio bih za pomoć: Da li neko zna koliko se kreću cene za polovni trobrazni plug L950, dobro očuvan, sa osnovnom opremom (točak i crtalo). Imam u planu da ga kupim za jesenje oranje, a vukao bi ga MTZ 920.
 
Za 1000 evra je prodat jedan l950 tri brazde.Stanje fabričko-bukvalno nov.Znači samo traži i ne zaleći se.
 
Za 1000 evra je prodat jedan l950 tri brazde.Stanje fabričko-bukvalno nov.Znači samo traži i ne zaleći se.

Treba biti strpljiv. Ja sam kupio l950 tri brazde bez tocka i crtala za 750€. Plug ima jos uvek prve raonike i to u dobrom stanju. Slucajno sam saznao da je na prodaju i iskoristio priliku. :)
 
Kad održavaš mašinu ona treba da radi besprekorno.Meni se prošle godine posle sedam godina rada sa vogelovim plugom slomio sigurnosni šraf i to na uvratinama parcele (tražio sam ciglu te parcele i našao sam je ) a kolega ima plug iz 2010 i kaže mi da bez 5 komada tih šrafova ne ide na njivu on kaže meni da su slabi,meni se čini da njemu više slabije radi mozak kad je u pitanju održavanje mehanizacije kao što nama sad tvrdi kolega danger.Održavaj malo mašinu posveti joj više pažnje imaćeš uštedu još kad ga prodaš nećeš moći da lažeš kupca jer je mašina radila ihaha al održana po PS.Ljudi koji kupljuju polovnu mehanizaciju to uvek gledaju ZNAČI ODRŽAVAJ MAŠINU BRE!!!:osmeh:
 
hoces da ti odmah kazem gde ce puci prvo............
Mi imamo 2 takva ploga jedan je 2000 godište sa UN 400 daskama a drugi je 2003 sa UN 350 daskam i do sada nam je samo jedan sigurnosni šraf pokao za ceo njihov radni vek, naravno mojom krivicom zapeo sam za betonski panj... Godišnje odprilike svaki uzore oko 50 kj..
 
Da li su to pojeftinili plugovi ili mi se samo cini.Za 1000E mislim da ne mos naci trobrazdni plug u stanju "zakaci i ori".Drug jesenas kupio L950 UN400 sa pretpluznjacima,perajima,tocak,crtalo i preradjeno podesavanje na topling za 2200E
 
Jel zna neko gde bih mogao da nađem uputstvo za upotrebu od pluga vogela MS 1050 ravnjač na srpskom,rumunskom ili na engleskom jeziku???
 
Nazad
Vrh