VLADIMIREC T-25

Vidim šutirate dijelove a možda ih treba samo pravilno postaviti ::lose::

Jedna gumica na filteru mora da ima veću od one na drugoj strani , i ta veća rupa se postavlja gore prema tijelu.
Ako su (a sada kod novih obično su) obje rupe iste potrebno je jednu proširiti jer nafta treba da prolazi između šipke i gumice u gornjoj strani. Donja na oprugi treba da dihtuje uz šipku.
 
Pozdrav svima, odavno me nije bilo. Elem, biksnovao sam prednje rukavce, pa da ostane za ubuduce sta ide od delova. Po jednom rukavcu idu dve caure i jedan aksijalni lezaj. Aksijalni lezaj je 51207. Kataloski broj lezaja je 8207.
 
Неки омладинци из околине Петербурга имају свој "Јутјуб" канал, на коме обично објављују своје бауљање по неким тешко проходним мочварама на којекаквој техници. Прошле године су покренули "Владимирца" из своје авлије, схватили да његова дупла вуча и кратак пренос могу да провуку трактор практично свуда. Сервисирали су га, накалемили му турбину, а недавно набавили тзв. "ободрише" - "одеране гуме", гуме настале драњем слојева старих гума од камиончина, трактора и којекакве технике. После сецкања и драња, те гуме постају тање и мекше и радни притисак им не прелази један бар. Одлика таквих гума је мали притисак на подлогу, што је идеално за мочваре и терене на којима сва друга техника тоне.

Ево како мучени "Владимирец" бауља по мочвари са тим "одераним гумама":

 
Savoris jel mnogo 1000€ za vladimirca sa pokvarenom hidraulicnom pumpom I potrosenim prednjim gumama.1974 godiste ima papire
 
Zavisi sta je sa hidraulikom ali uglavnom su svi kvarovi ispod 100e, i gume 80ak e pa racunaj sam. A vladimirac za 1200e vredi sigurno.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Zavisi sta je sa hidraulikom ali uglavnom su svi kvarovi ispod 100e, i gume 80ak e pa racunaj sam. A vladimirac za 1200e vredi sigurno.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
Otisao sam do mehanicara I rekao mi je da vredi za te pare ali nema delove u prodaji.Ali ja znam da ima u NS na najlonu ali on tvrdi da nema I da se raspitao.Ko je upravu.Unapred hvala!!

Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka
 
Otisao sam do mehanicara I rekao mi je da vredi za te pare ali nema delove u prodaji.Ali ja znam da ima u NS na najlonu ali on tvrdi da nema I da se raspitao.Ko je upravu.Unapred hvala!!

Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka
Ma idi pobegni !!!!!
Za "Ruse" nema delova ?! 😂 😂 😂
Ima u NS barem 5-6 prodavaca delova i svi su u par ulica, a što je najbolje, delove šalju i "sas brzu poštu"....
U "centralnoj Srbiji" takođe ima prodavaca delova...I neki naši članovi Foruma prodaju i nove i polovne delove !!!! 🍻
Tako da, taj tvoj majstor je ili "katastrofalno" neobavešten, ili pokušava da nešto mulja i zavlači...
Eto, tako...
 
Cuj nema delova, ujutru kad budes isao po hleb u prodavnicu pitaj da li imaju set gumica za razvodnik hidraulike od vladimirca, kladim se da imaju :D


Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Cuj nema delova, ujutru kad budes isao po hleb u prodavnicu pitaj da li imaju set gumica za razvodnik hidraulike od vladimirca, kladim se da imaju :D


Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
Pitacu I za ulje uz hleb I gumice.Dobrodole majtor ocigledno ne zna da popravlja rusa.On kaze da se raspitao ali verovatno ne odugovlaci jer mi je komsija I bas sam dobar s njim.

Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka
 
Ajd' budi ljubazan pa u generalijama profila napiši konkretniju lokaciju, živ mi ti...Uskraćuješ sebi priliku da i ti nekome pomogneš, ili, možda nekome zatrebaš, a i, (čini mi se) da je to predviđeno i pravilima Foruma...
To "Srbija" je malko poširok pojam...
Ne'mo' se ljutiš.... 🍻 :ppozdrav:
Izvinjavam se za :off_topic:, bilo je jače od mene...😇
 
Danas sam bio kod mehanicara I rekao mi je da osovina zubcanik I ostalo u pumpi ima luft I da mora da se menja.Prodaje li neko hidraulicnu pumpu sa kucistem
 
Nalazi se u sred vašara, šalim se videćeš i sam kad malo prošetaš ili mi pošali poruku kad budeš tamo pa ću ti pokazati
 
Nazad
Vrh