VLADIMIREC T-25

Ja sam pre imao imt 533,kupio sam vladimirca,zato sto mi je ispao mnogo povoljno a i dosta sam cuo o tom traktoru. posto sam imao oba na raspolaganju,odlucio sam da ih testiram u istim uslovima,suma,vukao sam loznicku kiperku,oranje,tanjranje i razbacivanje djubreta ciklonom...itd...Zimi t25 pali na pola kljuca,dok ferguson,jedva sastavi,sama tezina vladimirca je na prvom mestu,zato sto iz mesta povlaci teret bez problema,a ferguson slajfuje....tanjranje sa t25 je igranje u odnosu na imt 533 zato sto se imt na svakom usponu podize na zadnje tockove....potrosnja t25 je daleko zahvalnija nefo kod imt 533,jedino imt533 ima prednost zbog dvostepenog kvacila koje mi znaci prilikom baliranja....ali vec sam se i ovako navikao....dvosmerna hidraulika kod t25 ima jednu prednost,par puta sam naseo u sumi sa t25,tu je hidraulika odradila vaznu ulogu,isekao dva panja,podigao ceo traktor,podbacio pod tockove i vratio sew u nazad.jedino sto imt 533 ima precizniju hidrauliku i laksu za rad... :) Odrzavanje vladimirca je smesno u odnosu na imt... :) I naravno,prodao sam IMT 533 a ostavio VLADIMIRCA T25 :)
 
Samo nemoj mu reci da je 560 bolji od 577, kao sto nas clan "kaze":
"Udri me,ubi me,kožu mi deri,odavno ja sam spreman da mrem. Opsuj mi oca, majku i sve po spisku, samo mi nemoj dirati Srem!"

A nas drugi clan misli drugacije:
"Udri me,ubi me,kožu mi deri,odavno ja sam spreman da mrem. Opsuj mi oca, majku i sve po spisku, samo mi nemoj dirati "Sedmicu"! :haha:

Prestanem sa's :off_topic: Svima :ppozdrav:

Super sto se javio @jocatdi - te iste traktore (i jos po koji u toj klasi) sam imao priliku i ja da koristim, i da uporedim, i jako su slicna i moja iskustva.
 
Pazi sa'ce uleteti nas (drugi) clan, a on ce reci, da je samo "sedmica" traktor, i da ostale "masine" su samo drangulije :haha:

Mislim da nije fer da ga kritikujemo jer se jos nije oglasio u ovoj temi. :osmeh: Imao je i jedan clan slican nastup sa svojim T40 koji je mogao i na mesec ici, ali sva sreca ne pise cesto po forumu. :haha:
 
Stvarno nije korektno od mene - mada nisam rekao na koga mislim, ali ipak svako zna o kom clanu je rec... To se zove imidz. On je vec stvorio i izgradio svoj :osmeh:
Nek je i njemu :ppozdrav:!
 
%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0-%D1%8225.jpg


Kakav li je ovo "model" Vladimireca?
Ventilator,anlaser, alternator, SVE JE S LEVE STRANE TRAKTORA?
Kako su ovo uspeli?
 
To je takozvana slika u ogledalu neki programi to mogu tako da prikazu.A pogledajte ovaj model.
qFWNptw.jpg
 
Poslednja izmena:
Ovaj model na slici ces naci jedino preko vode malo vece. To je verzija za americko trziste i ima dosta novina spram ovih standardnih verzija. Najlepsa izmena je razvodnik hidraulike na desnom blatobranu gde je pri ruci. Bilo je nesto modela T 30 u hrvatskoj i sloveniji ali mali broj
 
To je model T30,imo sam prilike da ga vidim u hrvatskoj,razvodnik hidraulike stoji na blatobranu,extra rešenje,stelovanje volana u tri stepena,ima hidro volan,duplo kvačilo,sam uključuje prednju vuču,kao VTZ 2048... samo mi je krivo,sto nisam mogao da ga probam

Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
 
Ako kazete da T30 ima duplo kvacilo, da li postoji mogućnost ugradnje duplog kvacila na T25, bas mu fali, odma bi dobio pneumatsku sejacicu kod mene.
 
Da budem iskren nista specijalno. Mnogo vremena utroseno a nista nije postignuto. Jedino bih mogao izdvojiti kompresor koji je jako lepo zamisljen I odradjen. Od fabrickog ravnog poda su napravili grbu na sredini kao kod fergusona. Sto je smanjilo prostor za noge I otezalo ulazak u kabinu. Ne znam kako bi neko moje visine(1.90) ili visi mogao nogom stiskati stopu blokade jer je izdignuta uvis. Fabricka siroka kabina mu mnogo bolje stoji a izuzetno je tiha Unutra u sta sam se uverio.

- - - - - - - - - -

Komentar se odnosi na oglas koji je jjova postavio, da ne bude zabune.
 
ALI, 3 cilindra su 3 cilindra, jbg-a...:sta:
I prednja hidraulika...:haha:
A k'o da ga je nogama farbao...
Po meni, SAMO ulickan za prodaju, i to s namerom da prikrije nedostatke, kojih sigurno ima...
100% mu se nije svideo konačan ishod njegovog eksperimenta...
 
A otkud tebi to da ja videh 3 cilindra?
Još sam se i "češao po glavi" sa sve ovim paćenikom od "smajlija"? :sta:
A i oči mi ispale dok sam tražio gde mu je taj 3.-ći cilindar?
Čovek u Oglasu napisa da traktor ima 3 cilindra i prednju hidrauliku!!!
Čim vidim ovakav Oglas, sve mi je jasno o kakvom se liku radi...
Možda i ima sve to što je naveo u opisu Oglasa, al' deca zaturila negde po dvorištu, treba pronaći, pa namontirati nazad na traktor...:haha:
Jel sad klaviriš?:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh