Vesti o poljoprivredi ( Saša Dragin )

Meni nije ništa odmogao do sada za razliku od njegova dva prethodnika.Kako gledam na TV vidim da će imati veliku podršku seljaka.Već se oglašavaju neka udruženja davajući javnu podršku.
Ja sam jedan od njih koji nije za smenu Dragina jer ne vidim tome jasan razlog.To što se suprostavio monopolu mlekara i sličnim stvarima ne smatram uopšte lošim.
 
za jednu stvar i to ne malu, zasr'o je do yaya.
to je kupovina djubriva s bajagi regresiranim cenama, po uslovima tendera koji su pisani za viktoriju.
dragin nije bio stipendista monsanta i GMO-a nema u srbiji.
 
obracunaj 2-3000din po ha pa vidi kol'ko ti je to para izbilo iz dzepa u ove 3 godine.
 
Na koji način je on izbio tebi pare iz džepa stim što je regresirao cene đubriva.I ja sam došao do tog jeftinijeg đubriva i nije mu ništa falilo.
 
Не браним Драгина, има пропуста у свом раду, заправо у свом нераду и то поприличних, али има и помака и учинака.
Поставља се само питање - зашто баш њега да смене, а не нпр Шијаковића (министра вера) који се није појавио 2 пута на ТВу од почетка министровања? - Јасно је да је д о б р о нагазио на жуљ Млађином спонзору и то два пута за 6месеци. Први пут летос кад, колико је у његовој моћи, није дозволио да купе жито за 8динара (како су почели), а други пут када је изгурао ствар да САЛФОРД мора да плати држави 3 мил. ЕУ, али том пресудом је отворен пут да их туже и приватно сви фармери.
Да је требао и могао још тога да уради, истина је, али руку на срце - не газдује се лако у кући где је празна каса.
Још један аргумент за Сашу - подсетите ме када смо задњи пут имали министра пољопривреде који је пољопривредне струке ?? ( за оне који не знају - 1995 !!!- Јан Кишгеци)
 
:bravo: potpuno si u pravu ko radi taj i gresi,ali i pokusava da ispravi greske.da nebi da nam vrate milosavljevica
 
daleko mu kuca bila prvo je sjebao poljoprivedu sad trgovinu treba ds da ga izbaci iz stranke , 100 puta bolji dragin od njega moje misljenje :bravo:
 
talianu je napisao(la):
Na žalost izgleda je Saša najmanje zlo od svih predhodnika ::lose::

Ma ne da izgleda nego je baš tako jbg nekom je zapao za oko i sad hoće da ga sklone.Nažalost tako je to u Srbilji ko god da nešto valja i napravi neki uspeh njega stigne ono najgore.Žao mi je što tačno nisam čuo na vestima mislim da je bilo na tv Pinku o nekom protestu asocijacije poljoprivrednika,mlekara i svinjara. ::lose::
 
diklofen je napisao(la):
Na koji način je on izbio tebi pare iz džepa stim što je regresirao cene đubriva.I ja sam došao do tog jeftinijeg đubriva i nije mu ništa falilo.
tako lepo.posto se znalo ko ce dobiti tender, taj neko je naduvao cene djubriva za 20% pre njegovog raspisivanja.tako da to sto ti MISLIS da je djubrivo regresirano ne znaci da i JESTE regresirano.
a da smo dobili subvenciju vecu za 3000/ha, umesto da su pare poklonjene viktoriji, svako bi kupio djubrivo gde misli da je najpovoljnije.
 
Odg: Vesti o poljoprivredi ( Saša Dragin )

tarana je napisao(la):
diklofen je napisao(la):
Na koji način je on izbio tebi pare iz džepa stim što je regresirao cene đubriva.I ja sam došao do tog jeftinijeg đubriva i nije mu ništa falilo.
tako lepo.posto se znalo ko ce dobiti tender, taj neko je naduvao cene djubriva za 20% pre njegovog raspisivanja.tako da to sto ti MISLIS da je djubrivo regresirano ne znaci da i JESTE regresirano.
a da smo dobili subvenciju vecu za 3000/ha, umesto da su pare poklonjene viktoriji, svako bi kupio djubrivo gde misli da je najpovoljnije.
Apsolutno tačno! Njegov resor u vladi je jedini koji ovoj zemlji donosi svež i realan novac od izvoza /na žalost jedini/, a šta dobijamo za uzvrat? Ispravite me ako grešim, slovenci će dobiti od veleizdajnika dinkića 11000e po radnom mestu u Zaječaru! Dragin bi ispao čovek da je posle usvajanja budzeta izašao i podneo ostavku jer se nije izborio za nas. Krizu sa mlekom će rešiti tako što je povećao subvenciju za krave na 25000. Oće šipak pa sad će matična služba da uzme 5000 od toga :zli: :zli:
 
Baš nam takva vlast i treba.Do juče nije bilo nikog na forumu ko nije blatio ministra pa i kompletnu vladu a sada će još Dragin biti heroj.Treba se dogovoruti sa mozgom.
 
Nazad
Vrh