Vesti o poljoprivredi ( Saša Dragin )

Ljudi manite se sada teritorijalnih gluposti, Beograd-Ostatak Srbije-Vojvodina... To nije zadata tema, a moze da odvede samo u svadju na forumu...Cemu to?? Kada cete shvatiti da trebamo biti slozni, a ne da guramo klinove jedni drugima?
Slazem se da postoje razlike u misljenjima, i treba da postoje...ali ne trebamo se oko toga svadjati na forumu, jer niko od nas forumasa ne kroji sudbinu seljaka i Srbije... to radi samo politika...

Ajde za promenu da napravimo neku ozbiljnu temu u kojoj bi pisali o resenjima i potrebama u poljoprivredi, sta bi ste menjali a sta poboljsavali...I naravno da to bude tema u kojoj se nece spominjati politika, ministrastvo, vlast, lopovi, krivci, itd...vec samo situacija na terenu i nase licne potrebe i zamisli... krenimo od realnih potreba, dostupnih resenja, pa ce se stici i do novih traktora itd...

A autonomiju da zaobidjemo...izlisno je pricati o tome...
 
mika_google je napisao(la):
Ljudi manite se sada teritorijalnih gluposti, Beograd-Ostatak Srbije-Vojvodina... To nije zadata tema, a moze da odvede samo u svadju na forumu...Cemu to?? Kada cete shvatiti da trebamo biti slozni, a ne da guramo klinove jedni drugima?
Slazem se da postoje razlike u misljenjima, i treba da postoje...ali ne trebamo se oko toga svadjati na forumu, jer niko od nas forumasa ne kroji sudbinu seljaka i Srbije... to radi samo politika...

Ajde za promenu da napravimo neku ozbiljnu temu u kojoj bi pisali o resenjima i potrebama u poljoprivredi, sta bi ste menjali a sta poboljsavali...I naravno da to bude tema u kojoj se nece spominjati politika, ministrastvo, vlast, lopovi, krivci, itd...vec samo situacija na terenu i nase licne potrebe i zamisli... krenimo od realnih potreba, dostupnih resenja, pa ce se stici i do novih traktora itd...

A autonomiju da zaobidjemo...izlisno je pricati o tome...

Ima već dovoljno otvorenih tema ali malo ko čita i piše.

http://poljoinfo.com/index.php?topic=5425.0
 
@futurefarming

Drug znam za tu temu, ali koliko sam video ranije...i u njoj je bilo reci o politici (indirektno)... vise sam mislio na nesto tipa: neko ima problem, a onaj drugi mozda ima zamisao kako ga resiti lakse i mozda za manje para...jer pare su problem svima, a alternative postoje...a ovde ima puno iskusnih ljudi na raznim poljima...
Evo ja mogu da pomognem ljudima oko gradjevine (savetima), jer sam po struci gradjevinac...mogu da pomognem pri izboru nekih resenja, koja mogu biti isplativija a vrlo cesto i bolja od skupih....
Otisao sam daleko u offtopic :udri: , izvinjavam se svima...
 
nebitan je beograd nego ko je u vladi a nas tamo nema.dali ima neke partije koja se bori za prava nas NE. dali imamo svoju partiju NE .Pa sta onda hocemo ? dobijamo predizborna obecanja koja nam ispunjavaju pred izbore? jer su im interes samo nasi glasovi na jeftinu foru a mi zaboravljamo jako brzo :ppozdrav: u svakoj normalnoj drzavi ima seljacka stranka koja se bori za prava seljaka. gde god da su na planini ili ravnici na severu ili jugu. a nama ovi nasi prodaju pricu krivi su oni ili ovi. a ti koji pricaju na vlasti :nono:
 
nije problem u vladi nego sto mi nismo slozni.tako kada je rec o protestima odgajivaca svinja tako i proizvodnjacima duvana a u zadnje vremei proizvodjacima mleka, treba se ujediniti kao sto rade u zapadnim zemljama.
 
Teško je nas ujediniti mi seljaci smo navikli samo da radimo i to ti je. :nono: Neznamo mi ništa drugo(nažalost). :sta:
 
ajde bogati , sad kada treba nismo mi za to mi to neznamo? a svi znate da kukate i da se jadate, kako je neko drugi kriv sami smo krivi za sve (setite se djokine pesme krivi smo mi jer smo ih pustili).kada budu sledeci protesti za bilo sta izadjimo svi pa da se tamo izjadamo jedni drugima. pa kada nama bude gorelo pod nogama i kada mi budemo protestovali i oni cenam se pridruziti .kada smo ovako neslozni naj vise odgovaramo politicarima a oni i sade seme razdora medju nas.zamisli da je na onim protestima bilo jos 20000 ljudi dali bi se desilo to sto se desilo?
 
hvala urednice na muzickoj podrsci .ali spot bi trebalo preurediti i staviti malo novije likove.
 
Jeste li gledali Agroparlament-gost bio Dragaš.Treba pogledati.Država nam je pred bankrotstvom a mi ni ne znamo samo znamo da nešto ne valja i zamazuju nam oči EU-om(veštačkom tvorevinom)
 
Treba da pišemo peticiju za opstanak našeg ministra.Neka oni skidu njihove ministre a našeg neka manu,taman smo se navikli na njega :haha:
 
DusanA je napisao(la):
Da, nije bio toliko los, drugi su bili mnogo gori :haha:
Po meni bez cinočnosti. Ministar Saša Dragin je od svih predhodnih ubedlivo najboli, i mislim da se najviše zalaže za poljoprivredu, više bi nam odgovaralo da smene njegovu okolinu.
Kolege jer oćete da nam se vrati Milosavlev :zli: Da nam on obezbedi dobre cene poljoprivrednih proizvoda :udri:
 
Nazad
Vrh