Vesti-novosti-obavestenja

Nema ništa bez batine :zli:
 
Prema njenim rečima, dodatnu opasnost predstavljaju životinje koje čovek koristi u svojoj ishrani, a koje su hranjenje GM semenom kukuruza.
- Dokazano je da te životinje dobijaju rak, smanjuje im se mozak, a najnovije otkriće u Rusiji je dokazalo da GM hrana dovodi do steriliteta. Dijabetes, Alchajmerova bolest i poremećaji srca, bubrega i pankreasa neke su od bolesti do kojih dovodi upotreba GMO u ljudskoj ishrani..
strasno sta vise reci :zli: ::lose::
 
crni gruja @
Narod u svetu se svaki dan pita zasto sve vise ljudi ( mladih i starih ) oboleva od raka i drugih NOVIH bolesti , ja mislim da je odgovor tu .
 
davno smo mi na sve to upozoravali a pojedinci su nam se smejali, e sada kada vam dete sa 10 god bude nosilo 45 br cipela a sinu budu rasle sise onda cete valjda shvatiti sta se radi u ovoj drzavi.pozdrav od APS-a :udri:
Post je spojen: [time]1295129475[/time]
_________________________________________________
inace je forum radio jedina svetla tacka u ovom tunelu i jedini medij koji nas svesrdno podrzava i gde cesto gostujemo.pozzzz
 
Proglasenje direktora "Srbijagasa" Dusana Bajatovica za najuspesnijeg Novosadjanina publika ispratila zvizducima i povicima "Smanji cenu gasa". ::svaka cast::
 
Duško58 je napisao(la):
Proglasenje direktora "Srbijagasa" Dusana Bajatovica za najuspesnijeg Novosadjanina publika ispratila zvizducima i povicima "Smanji cenu gasa". ::svaka cast::

Jadan se tako nasekirao zbog toga da ce odma podici cenu gasa, na opstu radost gradana.
 
Nazad
Vrh