Vesti-novosti-obavestenja

Ova tema se polako pretvara u rubriku loših vesti, prosto nas zatrpavaju sa (predstojećim) problemima :udri:
 
Molio bih članove da se ograniče na postavljanje linkova samo ka vestima koje imaju veze sa poljoprivredom
 
Izgleda da su na snazi neki novi kriterijumi, fali i par mojih postova. Nisu nešto naročito ali su moji i zato valjda dragi. I ovaj će da nestane, pošteno i jeste :off_topic:.
 
Ako povremeno nečiji post "nestane", to je verovatno kao "kolateralna šteta" brisanja većeg broja off-ova u nekoj temi.
Dakle, nije usmereno protiv bilo kog člana.
 
Ja u ovoj temi još nisam počeo brisanje iz gore navedenih razloga, moj običaj je da pokušam da nagovorim drugare da paze šta pišu, pa da nemam posla!
 
Ministar Ivica Dacic kaze da tablice koje se izdaju nisu nove vec su napravljene pre par godina i na lageru je 800.000 istih. On je predlozio da drzava ne bi trpela stetu bacanjem da se puste u opticaj... Kaze jos da strucnjaci rade na izradi novih tablica sa drzavnim grbom jer ovaj sa 4s nije dobar i da ce 2012 poceti izdavanje novih tablica! :zli:



http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=01&dd=20&nav_id=487030
 
none 73 je napisao(la):
gledao samija jutros na dnevniku a ja sam podigo nove tablice pre neki dan pa se pitam ko ce da plati posle tu njihvu zaj....ciju verovatno opet ja to je cist lopovluk :zli: :zli: :udri: ::lose:: ::jako_besan:: ::jako_besan:: ::jako_besan:: ::jako_besan:: ::jako_besan:: :eek: :eek: :off_topic: :off_topic:
aaa ako ako ....... secate se kukasmo na Milosevica a ovi nas sjebase da ne mozemo da dodjemo sebi koliko samo nesto izmisljaju :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :zli: :zli:
 
Nazad
Vrh