Vesti i obaveštenja

Pa ti čoveče pojma nemaš. Šta kažeš, ne može je odneti? Ko te je to naučio da zemlja ne može da se odnese?
Italijami su pokupovali neku zemljušinu po Rumuniji pa skidali oranični sloj i tovarili na vagone pa odnosili za Italiju. Oni koji na svojoj teritoriji plodne zemlje nemaju, ne pitaju koliko košta da je donesu.

da li ja imam pojma ili ne to nije tvoja stvar,kao prvo,kao drugo,po tebi Italijani nemaju plodne zemlje,pa ti izgleda nisi mrdnuo dalje od Srbije...
a bas bih voleo da vidim da natovare 25000 h zemlje na spediter i da voze u Abu dabi...idi covece,sta lupas....
 
Danas cujem na faxu od jednog profana aj sto je on za ovog arapa i misli da treba da kupi,nego da je brat od seika zavrsio ovde fakultet u NS-u i da je ovde i ozenjen,pa ovde i zivi,a normalno ima i nase drzavljanstvo i da hoce lako bi kupio koliko god hoce zemljista,te je po njemu ovo strateski i mudar potez.
 
Ma nemam vise volje ni da komentarisem .Kako su se samo nasli i kako su stupili u kontakt nasa vlast i ovi svo vreme sam se pito ,e ovo je mozda jedan od odgovora !!!
 
Izgleda da u ovoj nasoj Srbiji svi imaju veca prava od nas drzavljana Srbije, tako je i kod mene u selu neki italijan bio kapariso drzavnu zemlju, preko moje je morao da prodje gasovod a preko italijanove NE, pravili su raznorazne krivine da bi zaobisli njegovo zemljiste!

A cisto se ne secam da je neki Italijan Ili arapin bio mobilisan kad je bila mobilizacija, kad nas ti je kao sto i stara narodna poslovica kaze KAD JE TESKO AJDE VEJKO A KAD JEBEDU ONDA VELJKA NE ZOVEDU!::samo bes::::spreman na sve::
 
Mada sad kad bolje razmislim ,dali bi bas on u NS u zavrsio fakultet i bas tu se ozenio .Pa ima para nezna sta ce sa njima bre dolazili su mu svi profesori na noge ,i sigurno tu zivi kako to nije niko spominjo kako nije pravljena svemirska svadba ,kako ga neposecuju ovde neverujem u to ,nema sanse .
 
Danas cujem na faxu od jednog profana aj sto je on za ovog arapa i misli da treba da kupi,nego da je brat od seika zavrsio ovde fakultet u NS-u i da je ovde i ozenjen,pa ovde i zivi,a normalno ima i nase drzavljanstvo i da hoce lako bi kupio koliko god hoce zemljista,te je po njemu ovo strateski i mudar potez.

Za koga mudar potez :sta: za Srbiju ili Arape?
 
Došle nove gladne s.... u stari obor, pa treba i njih nečim namiriti, a ove prethodne ostalo već počistili. Koliko li je samo podmazao ova kola, kada toliko voze...
 
ljudi to su ozbiljne stvari sad se kroji buducnost srbije koliko vidim neki clanovi ne shvataju sta se moze desit kroz nekoliko godina
 
samo neznam dokle kad ce doci vrijeme da i mi zivimo ko civilizovan narod da drzava stiti svoj narod a ne ga unistava i stvara lopove mi smo skola za kriminal
 
posle ratna tranzicija...setite se samo nemacke ili drugih zemalja koliko im je trebalo da se oprave i srede posle rata..nazalost zivotni vek jednog coveka nije dovoljan za to....nas problem je sto sve gledamo do sutra,a ne secamo se dal je sad bolje nego 90ih ili oni stariji dal je sad bolje nego pod komunizmom...ipak nazalost rat su iskoristili losi ljudi da dodju tu gde jesu medju njima i politicari..trebace vremena da se sve to sredi..
 
Janosh@ Ima u Karađorđevu, jedan član pisao da su odbranili već jednom tu zemlju od lokalnih tajkuna a sad se ta zemlja daje na srebrnoj tacni Arapima...:sta:
 
samo neznam dokle kad ce doci vrijeme da i mi zivimo ko civilizovan narod da drzava stiti svoj narod a ne ga unistava i stvara lopove mi smo skola za kriminal

Кад бандити који су опљачкали и пљачкају овај морам рећи глупи народ заврше у Алексинцу .. да лепо копају угаљ на подужем службеном путу :osmeh: .. Ко чека да они тамо добровољно оду тај ће се начека :osmeh:
 
Nazad
Vrh