Vesti i obaveštenja

hm..dopada mi se ovo TAMO U SRBIJU..
ovo neki nov zemljopis..

peco pogresno si svatio nije tamo u srbiju nego "srbiju tamo" tako sam napisao
a mislio sam na ona ruralna mesta gde su ljudi umrli i otisli u veca mesta jer tamo osim zdravog zivota i prirode sa socioloskog aspekta nema nista sam covek u divljuni
e kad bi ove tamo odveli pa da se razvija i turizam i banje uzgoj lekovitog bilja i ljudi koji imaju tamo imovinu a koji su prinudjeni vracali bi se na selo da zive da ne serem dalje razumes sta govorim
ja ne razdvajam vojvodinu od srbije
 
SALEMALAJKUM , treba da ucimo novi pozdrav , kad su vec nas prodali arapima , treba lepo da masemo i restituciji jer vise ni od toga nista , ali gledajmo dobru stranu imacemo peska koliko nam srce zeli , od sad cemo imati jos redovniji sexsualni zivot ,ne samo nasi politicari j....aju narod nego ce i arapi . Od sutra pravim pancirne gace bar da se namuce ako hoce da mi odseku kapicu sa k....a malajkumsalem.
 
Baš čitam vijesti vezane u to da će Arapi kupiti preko nekoliko tisuća hektara plodne zemlje.
Stvarno sramota! Nek se oni drže nafte
 
Nesto kapiram da napravim asocijaciju i organizujem poljoprivrednike da blokiramo zemlju,mozda posle tih blokada postanem ponosni vlasnik nekoliko zelenih masina i par desetina ha gratis za navek. :osmeh:
 
kolega milance mocices da odahnes jer koliko sam cuo da pik Dolovo nije na prodaju Arapima,sigurno je dug samog kombinata veci od onog sto poseduje...
Znam da nisu kupili Dolovo. . . nije u redu prodavati zemlju strancima. . . sta ce sutra i nas da prodaju kao belo roblje. . . ZEMLJA NIJE NA PRODAJU. . . i ovako nam se sela gase. . a ovi nas dave. . . ::jako_besan::::samo bes:::zli:
 
Samo da nebude da od silne hrane stignemo da krademo da bi preziveli. Ovi ce novce potrositi do leta, e a sta cemo sledece prodati farbacemo sve zene u plavuse pa cemo ih prodati arapima, a za 20 godina kad puste korenje niko ih vise nece moci isterati iz Srbije-Vojvodine.
 
Mogu da razumem da je drzava u finansijskoj buli i da bi isplatili nadolazece potrebe morali su jedan deo zemlje (oranica) da otudje. Ali ne mogu da shvatim sta ce biti dalje. Posto smo u hronicnoj besparici pitam se: Kako se zove sledeci arapin i koji deo zemlje ce biti onda na redu i dokle tako? Zasto nisu rekli: To je samo ovaj put da bismo imali sa cime da isplatimo to i to, inace odosmo u bankrot. Bojim se da cim ovo potrose sledeci komadi zemlje su na redu. Kada neko domacinstvo (drzava) upadne u nevolje zemlja je poslednje sto se prodaje, ili smo stvarno u nekoj gadnoj finansijskoj buli pa je jedino to izlaz. A ako je i tako onda se lepo izadje pred narod i to se saopsti.


E upravo o ovome se radi . Ovo nema kraja ,oni se neznaju zaustaviti ,jer je stvarno hronicna besparica i niotkuda se nevidi nikakav izlaz .

Dali se neko seca predizborne kampanje i reci gospodina predsednika drzave . Govorio je sledece kako mi izlaz trazimo u poljoprivredi kako ce primarna okupacija razmisljanja biti samo oko pomoci poljoprivrednicima itd itd .
I to bi trebala da nam bude neka karta na koju treba igrati ,jednostavno se nedrze plana i prograna koji su izneli pred izbore ,zato nek se sklone sa vlasti posto ocigledno nemaju nikakav plan za oporavak privrede itd . sa ovakvim postupcima se sigurno nista nece oporaviti (JEDINO NECIJI PRIVATNI RACUNI )
 
Gospon precednik je razmisljao o poljoprivredi i dosao do zakljucka da ce da resi problem sa prodajom da o tome razmislja drugi , samo jadni glupan sa ovim potezom je drzavu prodao i naguzio se arapima.



P.S. Istorija se ponavlja samo sad umesto turaka doci ce arapi
Ovo je zalosno a ujedno i smesno , vodili smo rat protiv pola evrope za veliku srbiju da bi ga na kraju prodali arapima , bar da su raspisali konkurs "PRODAJE SE SRBIJA" pa ko da vise njegovo je .
 
Poslednja izmena:
Partneru seiku smo mi (ovo sto je uzeo u zakup/kupio) samo tackica na njegovoj biznis mapi,a nama je ta tackica velika,jer je od nje dosta porodica moglo da zivi,da se zaposli,da se bavi proizvodnjom,posto nam sela i poljoprivreda umiru,nezaposlenost raste,pa da ljudi ostanu i rade na svojoj zemlji (mozda i kvalitetnije nego partner seik) ,al dzaba...
Kako su krenuli,jos po koja tackica i bicemo izbuseni skroz,robovi na sopstvenoj zemlji.
 
E upravo o ovome se radi . Ovo nema kraja ,oni se neznaju zaustaviti ,jer je stvarno hronicna besparica i niotkuda se nevidi nikakav izlaz .

Dali se neko seca predizborne kampanje i reci gospodina predsednika drzave . Govorio je sledece kako mi izlaz trazimo u poljoprivredi kako ce primarna okupacija razmisljanja biti samo oko pomoci poljoprivrednicima itd itd .
I to bi trebala da nam bude neka karta na koju treba igrati ,jednostavno se nedrze plana i prograna koji su izneli pred izbore ,zato nek se sklone sa vlasti posto ocigledno nemaju nikakav plan za oporavak privrede itd . sa ovakvim postupcima se sigurno nista nece oporaviti (JEDINO NECIJI PRIVATNI RACUNI )


Cim ste vi isli kod Djilasa da pitate sta i kako dalje, nisu tu cista posla.
Bolje da uzme Misko i Kole?
Svi su oni isti, neka arapin te svoje proizvode prodaje u svojoj zemlji, a ovde plati drzavi njeno i bice bolje nego neki nasi da zajasu.
 
Neverujem vise tom coveku kaze jedno ,i dok se okrene izgleda zaboravi sta je prico pa prica drugo i tako u krug.Neznas gde mu je pocetak a gde kraj kad izmulja to o cemu prica .
 
Krlemrle dali mi Arapi naftu da ih branim....Boze sacuvaj,ti stvarno ne znas da stanes....ti mislis da ja nemam rodbine u Sremu na koje direktno utice ovo,da je meni lako gledati nesto ovakvo da se desava u drzavi koju volim isto kao moju..a zasto ti mislis da ja ne bih pomogao nekome iako ne zivim u Srbiji,zasto ti mislis da meni nije krivo kad vidim sta se radi posto sam i ja seljak i delimo istu muku....a NECETE uspeti nista uraditi zbog takvih kao sto ste VI,jer ne mozeti biti slozni sa ni sa kim...jer samo pametujete i pisete neke gluposti mesto da stavite prst na celo i razmislite sta je prava stvar...
i da da Vas pitam nesto,posto je vama svaki stranac los,sta bi vi da imate firmu i odete u Austriju da razvijete biznis dalje a oni vam kazu Yugo raus........

Ja sam kolega shvatio iz Vaših postova da Vi stajete na stranu tom Arapinu, otkud sad neke varijante da kao volite Srbiju? Ko voli svoju zemlju i zemlju svojih sunarodnika ne bi trebalo da se raduje njenoj prodaji strancu i to po ceni za koju bi se otimali i naši ljudi. Valjda nam je u cilju da od te naše zemlje zarađuju naši ljudi, a ne neki stranac koji i onako ne zna šta će sa parama.
 
Pa kod njega smo isli posto je bio protiv prodaje ,kad odjednom moze da se proda i to bas nase gazdinstvo .Isli smo da nam objasni zbog cega je tako naglo promenio misljenje itd.
 
Nazad
Vrh