Vesti i obaveštenja

2 Dragan Markovic 3 13 Maj 4 Jadran 5 Vojvodinu 6 Mladi borac 7 Omoljica 8 Dolovo i bilo je price i Buducnost Dobanovci koja je vec privatizovana ali izgleda da privatnik hoce da proda i jos nesto je bilo reci sad neznam sta tacno . Pik nije u kombinaciji neznam sto

I 7 Juli nije kod Panceva neko od Novog Beograda do Progara .
 
Da ,receno je da nemoze mi smo u nasoj firmi znali za to jos kad su ovi isli prvi put tamo i dolazila delegacija arapa ,mi prali krugove sve sredjivali i kazu nam dolazi kupac ,bila i televizija itd .Mi se skupili zvali svae i svasta bili svugde i Djilas nam je rekao da je to zavrsena stvar da se netrudimo uzalud i on je pokuso ali to je vec bilo gotovo .E sad nece on da nam objasnjava sta kako ,ali eto covek nam je odma rekao kaze to je gotovo.
nemoze to jedan covjek da odluci ako se nesto prodaje onda ide na javnu licitaciju da se oglas posle mjesec dana onda se krene u licitaciju da to bude kulturno svi svoju ponudu stave u kovertu imaju i tu uslovi koje mora kupac da ispostuje posle ide javno otvaranje konkursa a ovde to na brzinu fik i gotovo.
 
Nas kombinat sam ima 2400 ha obradive licno kombinatove zemlje i imamo resto do 5 000 i nesto preko toga drzavne sto mi obradjumemo znaci u startu nisu tacni podaci ,a nase parcele su na lokacijama pored auto puta ,pored Novog Beograda , u Surcinu vec x parcela su u samom naselju kod Mulcanovog mlina tu vec mogu da budu placevi itd da nenabrajam vise znaci sva ta lokacija sto sam nabrojo moze da se proda za mnogo vece pare .
 
PKB dobro je da imamo tebe koji radis tamo,ti ces nam preneti prve utiske jel bolje kad je ova drzava sef kombinata ili abudabi....msm na tvoju platu,organizaciju firme i to.
 
Pa na to smo svo vreme poceli da naglasavamo nego otresli su nas ,to se svi prema nama drsko ophodili ko da smo ratni zlocinci i kriminalci ,i to sto smo dobili neke odgovore to je zapakovana arena laza u novogodisnji paketic ,i ima jos tu nekih stvari koje nisu da se javno iznose . Kratko i jasno jedan politicar je rekao citiram mene je sramota sto mi nismo pravna drzava tj da zakon nevazi za sve i da samim tim mi nismo drzava ,nego drzava u pokusaju nije bas citat ali u tom kontekstu !!!
 
Министар Млађан Динкић, у име Владе Србије, потписао у Абу Дабију предуговор о инвестицијама у пољопривреди између Републике Србије и Уједињених Арапских Емирата. Емирати улажу 200 милиона евра у осам пољопривредних газдинстава.
"Ал Дахра ће 100 милиона евра инвестирати у нове системе за наводњавање како би подигла продуктивност производње, а с друге стране 100 милиона евра ће инвестирати у преузимање 80 одсто удела у осам државних пољопривредних предузећа, где ће Република Србија остати са 20 одсто сувласник, тако да ћемо имати заједничко улагање", изјавио је Млађан Динкић.
 
ma vi kao radnici se ne pitate naravno to razumijem i nema te finansije da se suprostavite lopoma
 
meni opet nije jasno ako kupis preduzece a ono je izgradilo sistem za navodnjavanje onda imas prednost nad tom parcelom a parcele gde nema sistema kako to daju lopovi znaci ti koji zivis u blizini i potencijalni si zakupac te parcele ovi su te ladno otresli a da nisi jos ni u pokusaju da das ponudu za zakup ti si osudjen na propast od ovih ako nemas dovoljno zemlje a poso da trazis je van svake pameti ovo je bezobrazluk kakvog nema jooooooooooj::jako_besan:::udri::zli:
i da sta ja i svi mi imamo od ti 200 miliona nek mi to blinkic objasni
 
Pokrenute su i neke tuzbe od strane nekih pravnika i prema drzavi i prema nasoj firmi tj protiv ,zbog niz nepravilnosti.Al dahra srbija je otvorena mnogo pre nego sto je bio potpisan ugovor ,tako da to se vec znalo ovo je danas samo cista formalnost bila.
 
kako je krenilo za nekoliko godina nece biti drzavne zemlje u zakup samo za ali babu a sitna bijeda neka crkne
 
Sto nije podelio linearno na sve stanovnike .Evo jos nekih podataka mi smo 2012 postavili 2 lineala od po 750 metara placeni su ogromnu sumu,imamo oko 16 ispravnih tifona po 350-500 metara ,imamo tri farme u koje je dosta ulozeno nista to u cenu nije uracunato. Ajde mehanizaciju ce vratiti u PKB padinska skela ,posejano je nekih 1000 ha sto psenice sto jecma ostatak 4000 i preko sve uzorano i potanjirano ,to nista nije uracunato u cenu tj jeste ali u tih 12 000 evra pa koliko onda vredi ta zemlja ???????
Zakljucite i sami o cemu se tu radi!!!!!!!!:zli::zli::zli::zli::zli::zli::zli::zli::zli::zli::zli::zli::zli::zli:
 
ocigledno je ko je najvece zlo u ovoj vlasti mada ni ovi drugi nisu bolji...svi oni rade za strane interese. kako drugi kazu. kad nisi gazda u svojoj kuci gotov si slepac
 
Treba jedna go. . va motka pa udri. . . dok se ne us.ru. . . . Ponekad se pitam ko su ti ljudi sto su na vlasti i sto upravljaju drzavom, a ko smo mi i da li mi zivimo u istoj drzavi. . .
 
Gde si Vucicu dodji ima posla za tebe i u Pecincima!!!

Danas na tvu pricaju o zadrugama a ova Pecinacka se ,,kraducka" vec godinama direktor otpustio radnike osnovao jos dve svoje privatne zadruge i rasprodaje ,,svoju" imovinu: zemlju, zgrade, supe itd.....a i to nije bilo dosta pa je prodao i igraliste za mali fudbal. kosarku i odbojku koje je napravljeno na zadruznoj njivi pre oko 35.g. a ponovo asvaltirano 2008.g. sredstvima pokrajinskog fonda za sport i omladinu.
Gradjani sela Sibaca su napisali peticiju i predali je opstinskim organima vlasti, a evo i neke slike!

abcd0107.jpg
abcd0116.jpg
abcd0111.jpg
abcd0109.jpg
abcd0114.jpg
media]
 
Poslednja izmena:
davanje drzavne zemlje(od strane dinkica) vrednim rapaima da rade bez tendera imlo bi smisla ako bi na tim njivama ti sistemi za navodnjavanje (koji se planiraju da postave) bili napravljeni u srbiji kao i sva kompletna mehanizacija koja bude obradjivala tu zemlju , bila mehanizaija iz nasih fabrika ( kupili nase masine) onda bi sve to imalo smisla i ta cena od 250 evra po hektaru ,a ovako da oni dobiju zemlju bez tedera po 250 evra hektar i uloze 200 miliona evra u sisteme za navodnjavanje (izraelske ,italijanske ,grcke ...) kao i mehanizacija dzondiri ,fendovi,farovi.... daleko od toga da nisu dobri ali tim sistemom ulaganja u poljoprivredu samo ti proizvodjaci mehanizacije su na dobitku i da se time postice tudja poljoindustrija i tako da dolazimo do zakljucka da smo jos jednom izmanipulisani od madjioicarskog maga dinkica da je bio tender kao po zakonu o davanju zemlje u zakup svi bi bili jednaki pre zakonom i mogli da konkurisu za zemlju
 
А ко гледа наш ? :sta: 40000 јевреја оснивање странке .. удружење грађана значајно јефтиније ..
 
Јесте бољи јер му је лакше одузети имовину до које је дошао криминалом као што ће доћи и овај у чаршаву !
то је поента .. понашање свих капиталиста је исто то да се не заваравамо
moram se umesati na ovaj post.Kako mu oduzeti imovinu kad mu je glavnica imovine u inostranstvu,a ovo sto je u srbiji je na neke leve i desne?
 
Nazad
Vrh