Vesti i obaveštenja

raskucit ce ga nasi politicari:haha:
[video=youtube_share;VvZiEhD0vmE]http://youtu.be/VvZiEhD0vmE[/video]
 
da pokazace vreme...i ti kinezi su tu dosli ilegalno....a to ako je Seik kupio poljuprivredno zemljiste ne znaci to da on dolazi da zivi u Srbiji i da vodi jedan manji gradic sa sobom da zive u zemlji u kojoj je plata mesecna koliko kod njih zarade za 2 dana...kad vec verujete svemu sa neta malo pogledajte gde taj seik ima sve firme i posede,i dal je poveo sa sobom svu siru fameliju da zivi tu...i ne volim da pisem ovako kao da ja to branim,jer NE BRANIM,PROTIV TOGA SAM.ali neki postovi mi jednostavno nemaju veze sa vezom..IZVINITE ali tako je.
 
Nece on doci ali ce doci par menadzera ,pa vidis da svaki od njih vodi po 40 pomocnika ,a nisu bili ni par sati vec su spopadali Radu Manojlovic a nijedna ribizla nije imuna na pare :haha::haha::haha:
 
PKB dobro je i malo humora na sve ovo...ja sam jednostavno nekako podeljen oko ovoga i mislim da nije dobro to sto su im dali tu zemlju a opet bar ce nesto da se mrdne bice ulaganja i poslova,bar se nadam..a politicari kao politicari uvek su bili lopovi i bice lopovi...po meni tu paori moraju ujedinjeni da nastupe pred drzavom a ne da se dele na vojvodjane,sumadince itd..sve je to jedna drzava,treba da se sloze i odmah ce se krenuti napred...
 
Izgleda da ce clan PKB prvi izgubiti mesto u firmi.
On se najvise sekira za arape.
Najveca sramota u svemu ovome ce biti ako arapi dodju i nauce ove nase kako se obradjuje zemlja.
 
Problem je nesto drugo a ne nase zene koje ce neko spopadati! Stace nasi mladi paori, od cega ce da zive oni i njihove porodice? To su mogli pokupovati nasi ljudi. Ako ce arapi zaposljavati radnu snagu, jer nece moci sami da obradjuju zemlju, znaci da ni nasi paori nebih mogli sami, i oni bih zaposljavali. To sto spominjete plate od 800 e, od toga nema nista. Imamo italijansku firmu ovde u Palanci pa radnici nemaju italijanske plate, vec nekakvih 250 e. A za 250e/ha zakupa ovde bih se zemlja rasprodala za tili cas. Mozda je ceo ovaj problem u meni, jer nisam navikao, a ni moji predci, da Turska noga kroci ovom Backom zemljom.
 
Izgleda da ce clan PKB prvi izgubiti mesto u firmi.
On se najvise sekira za arape.
Najveca sramota u svemu ovome ce biti ako arapi dodju i nauce ove nase kako se obradjuje zemlja.
bas sam to hteo komentarisati da se nas clan pkb uplasio za posao
sta mislite koliko ih tamo u pkb ima viska radnika:haha:
 
Moglo je mnogo pametnije da se uradi s tom zemljom a ne dati strancima . Taj famozni PKB što kažete da ništa ne valja dosad bi bankrotirao , kad su još živi na ovoj krizi nije totalni javašluk.
 
Mozda samo zamene radno mesto, umesto volana, vile. Salimo se malo druze :osmeh:
Nece kod arapa biti istakanja goriva, pa ono prskam zadruznu njivu, pa odvojim preparata za moju,,,,, itd, itd

Da ne budem pogresno shvacen, normalno da se zalazem da nasa Srpska zemlja ostane u nasoj svojini.
Ali ta zemlja se od 2000 god rasprodaje strancima.
Po meni je mnogo bolje da je kupi i dvoglavi arapin, nego neki govnar englez, nemac koji su nas bombardovali i koji nam iz dana u dan
prave takve zvrcke i podmecu nogu.
 
To sto spominjete plate od 800 e, od toga nema nista. Imamo italijansku firmu ovde u Palanci pa radnici nemaju italijanske plate, vec nekakvih 250 e
Imamo i Nemcaku firmu u Zrenjaninu "Drekslmajer" u kojoj radnici primaju slicnu platu,a u Nemackoj skoro svaki radnik ove firme vozi novi BMW,za kojeg ovi nasi ljudi stancuju kablove.
U pocetku se o ovoj firmu govorilo sve najgore... Kako tu rade ovakvi i onakvi,bez skole,sirotinja i ostalo,kako radnici po 8 sati nabadju kablove zuto na zuto i plavo na plavo,a danas je "Drekslmajer" san snova za svakog mladog coveka,ili starije ljude koji drugi posao ne mogu da dobiju,pa u Zrenjaninu i okrugu zrenjaninskom ova firma je zakon.
Toliko o evropskoim platama...
 
bas sam to hteo komentarisati da se nas clan pkb uplasio za posao
sta mislite koliko ih tamo u pkb ima viska radnika:haha:
:haha:
Mislim da smo svi visak.:haha::haha::sjasi:Spominju nam razne solucije itd ako ostane ovo rukovodstvo a nece ,ja pisem program jer je ovo postala rodbinska firma :haha: Imam vec ponudu za neki posao da vozim neku masinu u hiper marketima za pranje plocica i kojekakvih ojebina:haha: i bar da gledam picetinu a ne ovde sam ko pas po njivi svaki dan .Znam da cemo mi traktoristi mozda i ostati ali foteljari sto imaju zuljewe po guzicama :sjasi:

- - - - - - - - - -

kako da propadne kad ga drzava finansira i subvecionise

Drzava nije ulozila ni dinara ,sve su nase pare mi smo SAMOFINANSIRAJUCE preduzece ,nemamo dodirnih tacaka sa budzetom i drzavnom kasom !
 
nadam se da ces ostati da radis jer je ipak na njivi lepse nego u supermarketu da peres patos
 
Nazad
Vrh