Vesti i obaveštenja

Veoma bih voleo da nas neko od onih ljudi koji su organizovali blokade puteva zbog subvencija, organizuju da sačuvamo Srbiju i sve što je Srpsko jer ovi će Srbiju vrlo brzo unovčiti
 
Po svima nama ali plasim se da je kasno sutra se potpisuje ugovor o prodaji zemlje i par kombinata,tako je Vucic izjavio.
 
Biće, nadam se u sledećoj vladi neki koji će se ozbiljno pozabaviti kriminalom po Srbiji
 
pa lako je njima da prodaju(beli mag dinkic) nije njihova tj njegova ocevina a sto covek voli pare a djavolova njaveca prevara je kada je ubedio svet oko sebe da on ne postoji a ubedio je ljude i 1000 evra akcija i radna mesta i iskustvo pre neznam cega ....itd...:haha: samo govnjivu motku po preko ledja ma procesuirati za sve privatizacije zadruga koje su bile protivustavne sto se i dokazalo itd..
 
Znao sam da ovi sad ne valjaju i da su propalice al da su tolike stetocine e to nisam znao.
Kad nasi seljaci hoce zemlju u zakup onda im se koza sa ledja skida a strancima se ona daje u bescenje pa gde to ima.Cim se u zemlji Srbiji ministar poljoprivrede bira iz redova robijasa nema seljaku srece i napretka.
 
Pa kupio je Todoric na hiljade hektara, a vi se niste bunili.
Ne smeta mi arapin, kao nit bilo koji drugi.
On zemlju nece natovariti na kamione i odvuci u svoju zemlju.
Uvoze povrce iz inostranstva svi cute, uvoze stoku svi cute.
Neka covek ulozi pare i neka radi.

Niko nece da napise kako kubure ovi iz Dragana Markovica iz Obrenovca, kako su zapustili vocnjake na Uscu.
Nece drzava da finansira vecito te kombinate.
Za Todorica se mnogi bune, i sam sam napisao ko zna koliko komentara. Evo sad covek prepakovao Frikom, zaokruzio, i ima da bude cirkus kao sa Soko Starkom.
Iz Dragana Markovica a i ostalih gde je drzava vlasnik, kubure iz kriminalnih razloga, a ne zbog nemanja perpsektive u ovom biznisu. Pa i u samom PKB-u su neke firme radile dobro, a neke se ruinirale. Pa tako imamo i neke od tih firmi kojima je davana dozvola da prodaju zemlju i tako namiruju dugove. Ej, dugove, po ovim cenama. No, da ne pisem dalje, ko zna do cega mozemo doci.

U sustini, nisi u pravu. To sto oni hoce da zabasure svoj kriminal, i ostvare neke svoje interese, nama je direktna steta. Pa Srbija je neto izvoznik hrane, i sad odjednom prodaje resurs. Pa koja je to praznoglava i zlonamerna glava smislila.
 
Vise se nemoze ni put blokirati ko u stara dobra vremena ,odma seva peglanje i spremni su da isteraju tenkove sve da nas izgaze tamo.
Po zakonu za poljoprivrednike i preradjivace hrane koliko bese da se mora unapred najaviti protestna setnja i blokada saobracajnice ??
 
Odavno sam ja napisao o tome da ako vam je stalo do vasih ledja i glave i ne pomisljajte da izlazite vani na neke proteste kod ovih! Ispostavilo se to da je vecina bila za promene misleci da ce sunce da obasija. Nikad nemojte zaboraviti ko su bili! I trebali ste biti spremni apsolutno na sve njihove poduhvate. Jos dosta toga cemo videti!
 
Sutra se potpisuje taj jeb...ni ugovor,tako da bismo morali brzo da reagujemo sto se tice blokada,protesta,setnje,bilo cega.
Molio bih ekipu (asocijaciju poljoprivrednika) koja je organizovala ranije blokade da se ukljuce i pomognu.
Blokirali smo puteve,jer smo trazili kakvu-takvu subenciju i podsticaj,da bismo bili bar do kolena Evropi sto se tice ulaganja u poljoprivredu,a sada bi trebali da blokiramo puteve jer cemo izgleda izgubiti ne samo subvencije,nego i zemlju,pa onda necemo biti do kolena ni sami sebi,jer fakticki necemo postojati.
Plasim se da je kasno da ovaj kriminalisticko-biznis-lopovski plan sprecimo tom nekom blokadom,setnjom,protestom,ali bi bilo dobro da se nesto organizuje da bismo im stavili do znanja da se ne slazemo sa tim,da smo razocarani i da im objasnimo (mada znaju oni to,al sta ces kad su tu novci) da se zemlja ne prodaje!!!
 
Nazad
Vrh